settings icon
share icon
Запитання

Що таке знак звіра (число 666)?

Відповідь


Ключовий біблійний текст, що говорить про «знак звіра», записаний в Об’явлення 13:15–18. Інші згадки про це можуть бути знайдені в книзі Об’явлення 14:9, 11; 15:2; 16:2; 19:20 та 20:4. Цей знак служитиме печаткою для послідовників антихриста та лжепророка (представника антихриста). Лжепророк (другий звір) буде спонукати людей приймати цей знак. Знак буквально ставиться на руку або чоло, і не є простою карткою, яку можна буде з собою носити.

Останні досягнення в технології медичних імплантатів збільшили зацікавлення до знаку звіра, про який згадується в 13 розділі Об’явлення. Можливо, що технології, за якими ми сьогодні спостерігаємо, представляють початкові етапи того, що з часом буде використане як знак звіра. Важливо розуміти, що медичний або фінансовий мікрочіп, імплантований у вашу праву руку або чоло, ще не є знаком звіра. Знак звіра надаватиметься лише тим, хто поклоняється антихристу. Він буде посвідченням особи останнього часу, яке вимагатиме антихрист, щоб мати можливість купувати чи продавати.

Погляди багатьох тлумачів Об’явлення сильно розходяться щодо природи знаку звіра. Крім ідеї про вживлені чіпи інші варіанти включають картку посвідчення особи, мікрочіп, штрих-код, витатуюваний на шкірі, чи просто знак, який вирізняє вірних царству антихриста. Цей останній варіант вимагає найменшої кількості припущень, оскільки він не подає жодної додаткової інформації понад те, що дає нам Біблія. Іншими словами, будь-що із цих речей можливе, але, водночас, це лише припущення. Нам не слід витрачати надто багато часу на формування припущень про конкретні деталі.

Значення числа 666 також залишається загадкою. Дехто вважав, що існував зв’язок із 6 червня 2006 р. – 06/06/06. Тим не менше, у 13 розділі Об’явлення, число 666 визначається як особистість, а не дата. Об’явлення 13:18 говорить нам: «Тут – мудрість. Хто має розум, нехай вирахує число звіра, бо те число людське. І його число – шістсот шістдесят шість». Певним чином число 666 буде пов’язане з антихристом. Протягом століть тлумачі Біблії намагалися ототожнювати окремих людей із числом 666. Але досі нічого певного встановити не вдалося. Тому Об’явлення 13:8 говорить, що це число вимагає мудрості. Коли антихрист з’явиться (2 Солунянам 2:3–4), буде ясно – хто він і як число 666 ототожнюється з ним.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що таке знак звіра (число 666)?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries