settings icon
share icon
Запитання

Чи отримаємо ми палаци на небесах?

Відповідь


Уночі перед Своїм розп’яттям Ісус повідомив учням, що залишить їх і вони не зможуть піти за Ним (Івана 13:33). Петро запитав, куди Він прямує і чому вони не можуть піти з Ним, але Ісус запевнив їх, що вони згодом зможуть до Нього приєднатися (Івана 13:36-37). Христос сказав: «Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я – були й ви» (Івана 14:2-3).

Цей вислів Ісуса багато хто розуміє невірно через те, що в англійському перекладі короля Якова зустрічаються слова «дім» і «палаци». Грецьке слово, перекладене як «дім», у буквальному й переносному розумінні означає «житло» та, побічно, «родина». Слово, перекладене як «оселі» чи «палаци», буквально означає «місце перебування або проживання». Отже, склавши ці слова, стає очевидним, що Ісус говорить, що в домі Бога (на небесах) буде багато членів Його родини, які перебуватимуть разом. У небесному Божому домі християни будуть жити разом із Ним. Це кардинально відрізняється від ідеї про ряди палаців на вулицях із золота, яка виникає в багатьох людей при читанні згаданих слів Ісуса.

Христос готує місце на небесах для Свого народу – тих, хто прийшов до Нього з вірою, а Святий Дух готує викуплених на землі до їхньої небесної оселі. В Об’явленні 7:9 апостол Іван пише: «Потому я глянув, – і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем». Тут знову йдеться про безліч людей, що пробувають разом, а не живуть в окремих палацах.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи отримаємо ми палаци на небесах?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries