settings icon
share icon
Запитання

Що мені слід шукати у дружині?

Відповідь


Найважливішими особистими стосунками, які чоловік може мати за межами своїх духовних відносин з Богом через Господа Ісуса Христа, є його стосунки з дружиною. У процесі пошуку дружини найвищим принципом є пошук жінки з особистою вірою в Ісуса Христа. Апостол Павло говорить нам «не впрягатися в ярмо разом» з невіруючими (2 Коринтянам 6:14). Якщо чоловік і жінка не мають повної згоди в цій найважливішій проблемі, то благочестивий і щасливий шлюб не відбудеться.

Тим не менше, шлюб із братом / сестрою по вірі ще не гарантує успіху. Той факт, що жінка є християнкою, не означає, що вона обов’язково стане хорошою парою в духовному плані. Чи має вона такі ж духовні цілі, що і ви? Чи має вона такі ж доктринальні переконання? Чи має вона таке ж прагнення до Бога? Якості потенційної дружини є критично важливими. Занадто багато чоловіків одружуються, основуючись лише на емоційних чи фізичних симпатіях, і це може стати рецептом невдачі.

Які якості чоловік має шукати у дружині? Святе Письмо пропонує нам деякі принципи, описуючи образ богобоязливої жінки. По-перше, вона має бути посвячена своїм особистим стосункам із Господом. Апостол Павло говорить дружинам, що вони повинні коритися своїм чоловікам, як Господу (Ефесянам 5:22–24). Якщо жінка не посвячена Богові, то, мабуть, не вважатиме покірність своєму чоловікові настільки важливою для свого духовного життя. Ми не можемо задовольнити очікування іншої людини, не дозволивши, в першу чергу, Богові наповнити нас Собою. Жінка, центральне місце в житті якої займає Бог, є гарним кандидатом, щоб стати вашою дружиною.

Апостол Павло також викладає деякі риси характеру жінки у своїх вказівках для керівників церкви. «Жінки також мають бути поважними, не осудливими, тверезими, вірними в усьому» (1 Тимофію 3:11, сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Іншими словами, це – жінка, яка не є гордовитою, знає, коли говорити, а коли мовчати, та може у взаємній довірі зайняти своє місце поряд із чоловіком. Це – жінка, першочерговий фокус якої буде зосереджений на її стосунках із Господом та особистому духовному зростанні.

На чоловіка у шлюбі покладається більша відповідальність, оскільки Божественний задум призначає його главою дружини та всієї родини. Це керівництво збудоване за прикладом стосунків між Христом і Церквою (Ефесянам 5:25–33). Ці відносини засновані на любові. Так само, як Христос полюбив Церкву та віддав Себе за неї, чоловік повинен любити свою дружину, як любить своє власне тіло. Таким чином, особисті духовні взаємини чоловіка з Господом мають найвищу важливість в успішності його шлюбу та сім’ї в цілому. Добровільна жертва та свідомий вибір служити на благо свого шлюбу є ознаками зрілого духовного чоловіка, що шанує Бога. Вибирати дружину на підставі біблійних якостей важливо, але рівно так само важливе постійне особисте зростання чоловіка та його послух Божій волі у своєму житті. Чоловік, який прагне відповідати Божественним вказівкам, також зможе допомогти своїй дружині відповідати Господнім вимогам, перетворюючи шлюб на союз, яким хочуть його бачити Бог, він і його дружина. EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що мені слід шукати у дружині?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries