settings icon
share icon
Запитання

Що мені слід шукати в чоловікові?

Відповідь


Коли жінка-християнка шукає чоловіка, їй слід шукати чоловіка «серця Божого» (Дії 13:22). Найважливішими взаєминами, які може мати кожен із нас, полягають в особистому зв’язку із Господом Ісусом Христом. Ці стосунки важливіші за всі інші. Якщо наші вертикальні відносини з Господом підтримуються належним чином, тоді це відобразиться і на наших горизонтальних стосунках. Таким чином, потенційний чоловік має бути зосередженим на послуху Божому Слову та прагнути жити так, щоб його життя приносило славу Господу (1 Коринтянам 10:31).

На що ще слід звертати увагу? Апостол Павло називає риси характеру, які ми маємо шукати в чоловікові, в 1 посланні до Тимофія, розділ 3-й. У цьому тексті викладені риси лідера в церкві, але, тим не менше, ці риси мають збагачувати життя кожного чоловіка «серця Божого». Їх можна викласти таким чином: чоловік повинен бути терплячим і здатним до самоконтролю, не гордим, сповненим стриманості, здатним керувати своїми емоціями. Він має бути великодушним до інших і вміти терпляче навчати, не бути схильним до пияцтва чи неконтрольованого використання будь-яких Божих дарів, не бути жорстоким, не надто зосередженим на деталях життя, але на Богові; не бути схильним до нерозважливості чи тонкошкірості, образливості. Йому слід бути вдячним за те, що Бог дав йому, а не заздрити дарам, отриманим іншими.

Вищезазначені риси характеру описують людину, активно задіяну в процесі перетворення на зрілого віруючого. Це – тип чоловіка, який жінка має шукати в потенційному обранцеві. Так, фізична привабливість, схожість інтересів, додаткові сильні та слабкі сторони, як і бажання мати дітей – також є факторами, які слід враховувати. Тим не менше, ці речі мають бути другорядними в порівнянні з духовними якостями, яких жінці слід шукати в чоловікові. Чоловік, якому ви можете довіряти, якого можете поважати і разом з ним іти дорогою благочестя, має набагато більшу цінність, аніж чоловік з гарною зовнішністю, славою, силою чи статками.

Таким чином, «шукаючи» чоловіка, ми маємо покладатися на Божу волю щодо нашого життя. Кожна жінка бажає знайти свого «казкового принца», але насправді вона, швидше за все, вийде заміж за чоловіка з такою ж кількістю недоліків, що й у неї. Тоді, з Божою милістю, вони проведуть залишок свого життя разом, навчаючись бути партнерами та служити одне одному. Ми повинні вступати в другі за важливістю стосунки нашого життя (шлюб) не в емоційному «тумані», але з широко розплющеними очима. Наші найголовніші взаємини – з нашим Господом і Спасителем мають бути у центрі нашого життя. EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що мені слід шукати в чоловікові?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries