settings icon
share icon
Запитання

Як я можу жити для Бога?

Відповідь


Бог дав нам у Своєму Слові декілька надзвичайно чітких вказівок щодо того, як ми повинні жити для Нього. Вони включають заклик любити один одного (Івана 13:34-35); слідувати за Ним, відмовившись від власних бажань (Матвія 16:24); говорять про важливість піклування про бідних і нужденних (Якова 1:27), а також застерігають уникати гріховної поведінки, як ті, хто не знає Бога (1 Солунянам 5:6-8). Ісус підсумував значення життя для Бога, відповівши на питання книжника про найважливішу заповідь: «“Слухай, Ізраїлю: наш Господь Бог – Бог єдиний”. І: “Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї!” (Це заповідь перша!) А друга (однакова з нею): “Люби свого ближнього, як самого себе!” Нема іншої більшої заповіді над оці!» (Марка 12:29-31).

Молитва Ісуса перед розп’яттям також торкається нашої теми. Він молився про віруючих, кажучи: «А ту славу, що дав Ти Мені, Я їм передав, щоб єдине були, як єдине і Ми. Я – у них, а Ти – у Мені, щоб були досконалі в одно, і щоб пізнав світ, що послав Мене Ти, і що їх полюбив Ти, як Мене полюбив. Бажаю Я, Отче, щоб і ті, кого дав Ти Мені, там зо Мною були, де знаходжуся Я, щоб бачили славу Мою, яку дав Ти Мені, – бо Ти полюбив Мене перше закладин світу. Отче Праведний! Хоча не пізнав Тебе світ, та пізнав Тебе Я. І пізнали вони, що послав Мене Ти. Я ж Ім’я Твоє їм об’явив й об’являтиму, щоб любов, що Ти нею Мене полюбив, була в них, а Я в них!» (Івана 17:22-26). Бажання Ісуса полягає в тому, щоб мати стосунки з нами.

У Вестмінстерському короткому катехізисі сказано: «Головна мета людини – прославляти Бога й насолоджуватися Ним навіки». Життя для Бога прославляє Його. Ми слідуємо за Ним усім своїм єством – серцем, душею, розумом і силою. Ми перебуваємо у Христі (Івана 15:4, 8) і, таким чином, діємо, як Він, люблячи своїх ближніх. Роблячи це, ми прославляємо Його Ім’я, а також насолоджуємося стосунками, для яких ми і були створені.

Ті, хто бажає жити для Бога, мають шукати Його у Святому Письмі. Ми маємо шукати керівництва Святого Духа, щоб застосовувати Слово у своєму житті. Життя для Бога означає відмову від самого себе й бажання виконувати Його волю понад усе інше. Якщо ми будемо наближатися та краще пізнавати Бога, то Його бажання ставатимуть нашими. Зростаючи духовно, наше прагнення коритися Господнім заповідям буде збільшуватися разом із посиленням нашої любові до Нього. Як сказав Сам Ісус: «Якщо Ви Мене любите, – Мої заповіді зберігайте!» (Івана 14:15).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу жити для Бога?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries