settings icon
share icon
Запитання

Як ми маємо вести своє життя у світлі повернення Христа?

Відповідь


Ми вважаємо, що повернення Христа буде раптовим, тобто, Він може прийти у будь-який момент. Ми разом з апостолом Павлом очікуємо «блаженної надії і появи слави великого Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа» (Титу 2:13). Знаючи, що Господь може повернутися сьогодні, деякі люди відчувають спокушення залишити те, що вони роблять, і просто чекати на Нього.

Тим не менше, існує величезна різниця між знанням того, що Ісус МОЖЕ ПОВЕРНУТИСЯ сьогодні, й того, що Він ПОВЕРНЕТЬСЯ сьогодні. Ісус сказав: «Про той же день і годину не знає ніхто» (Матвія 24:36). Час Його приходу – це те, що Бог не відкрив нікому і, таким чином, поки Він не покличе нас до Себе, ми маємо продовжувати служити Йому. В притчі Ісуса про десять мін, цар перед тим, як вирушити в дорогу, дає вказівку своїм слугам: «Торгуйте, доки прийду!» (Луки 19:13).

Повернення Христа у Святому Письмі завжди зображується як велика мотивація до дій, а не привід для їх припинення. В 1 Посланні до Коринтян 15:58 Павло завершує своє повчання про Підхоплення наступним: «Завжди відзначайтеся в Господньому ділі». В 1 Солунянам 5:6 Павло підсумовує урок про пришестя Христа такими словами: «Тож не спімо, як інші, а пильнуймо та будьмо тверезі!». Відступати та «тримати позиції» – ніколи не було Божим наміром щодо нас. Навпаки, ми повинні працювати, доки можемо. «Надходить ніч, коли ніхто не зможе робити» (Івана 9:4).

Апостоли жили й служили з думкою, що Ісус може повернутися ще за їхнього життя; що, якби вони залишили свою працю та просто чекали? Цим вони би знехтували вказівкою Христа: «Ідіть по цілому світі й усьому творінню проповідуйте Євангеліє» (Марка 16:15), і Добра Звістка ніколи б не була поширена. Апостоли розуміли, що раптове повернення Ісуса означало, що вони мали служити Богові з іще більшою силою. Вони жили повноцінним життям, ніби кожен день був останнім. Нам також слід розглядати кожен день як Божий дар і використовувати для Його слави.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як ми маємо вести своє життя у світлі повернення Христа?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries