settings icon
share icon
Запитання

Чи навчає Біблія, що життя починається із зачаття?

Відповідь


Біблія насправді навчає, що життя починається із зачаття. Позиція кожної культури щодо цього питання змінюється з розвитком соціальних цінностей, моральних стандартів і знань про процес ембріонального розвитку. У США до рішення Верховного суду 1973 року, який дозволив аборт за запитом, ембріони вважалися ненародженими особами. Зараз же навіть плід, здатний вижити самостійно поза маткою матері, може бути законно знищений за певних медичних обставин. Це свідчить про те, що ми не вважаємо ненароджену дитину справжньою людиною.

Наука повідомляє нам, що людське життя починається під час зачаття. З моменту запліднення генетичний склад дитини вже сформований. Її стать уже визначена, разом зі зростом, кольором волосся, очей та шкіри. Єдине, що потрібно ембріону, щоб стати повністю функціонуючою істотою, – це час для росту і розвитку.

Що ще важливіше – Господь відкриває нам у Своєму Слові, що життя не лише починається із зачаття, але Він знає нас ще до цього (Єремії 1:5). Цар Давид про роль Бога в нашому зачатті сказав наступне: «Бо Ти вчинив нирки мої, Ти виткав мене в утробі матері моєї ... Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них не було» (Псалом 138:13, 16).

Суспільство постійно прагне знецінити життя ненародженої дитини, створюючи власні визначення людської істоти, що ґрунтуються на спотворених поглядах на мораль. Але незаперечним фактом є те, що життя починається при творінні, і в момент зачаття з'являється людина. Бог присутній під час нашого створення; більше того, Він – наш Творець. Ми маємо цінність як людські істоти, створені на Його образ, ще до нашого зачаття.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи навчає Біблія, що життя починається із зачаття?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries