settings icon
share icon
Запитання

Як мені потрапити в число тих, хто буде забраний під час підхоплення?

Відповідь


Як мені потрапити в число тих, хто буде забраний під час підхоплення?

Відповідь: Насправді, це набагато простіше, ніж може видаватися. Відповідаючи коротко, вам слід лише прийняти Ісуса Христа як свого Спасителя. Нижче – більш розширена відповідь. Якщо ви ставите це питання, то ми припускаємо, що ви вже чули, що не всі християни потраплять у число тих, кого заберуть під час підхоплення. Більше того, вам, мабуть, було сказано, що тільки «найдостойніші християни», які вели святе життя, будуть забрані, а всі інші будуть змушені страждати під час періоду горя. Це не відповідає дійсності, і ми покажемо вам на підставі Святого Письма, чому саме.

Перше, що вам потрібно зрозуміти, – це мета періоду горя. Періодом горя є час суду на землі й покарання для Ізраїлю. Зверніть увагу, що Ізраїль і церква – не одне і те ж. Церквою є духовна організація. Люди з церкви пов’язані між собою духовним народженням (народженням згори – Івана 3:3). Народ Ізраїлю (євреї) має кровний зв’язок. Це – народ, якому Бог дав особливі обітниці в Старому Завіті. Господь оголосив час суду над Ізраїлем за його невір’я, і тут чітко сказано, що суд призначено саме для Ізраїлю (Даниїла 9:24-27).

Гавриїл приніс Даниїлу звістку від Бога (9:20-21). Йому було сказано: «Сімдесят тижнів визначено над твоїм народом і над твоїм святим містом, щоб завершити гріх і запечатати гріх, і усунути беззаконня, і надолужити неправедності, і привести вічну праведність, і запечатати видіння та пророка, і помазати Святе святих» (9:24; тут і далі – Четвертий переклад Українського Біблійного Товариства). У цьому повідомленні Гавриїл говорить пророкові, що час «визначено над твоїм народом». Народ Даниїла – це євреї, ізраїльська нація. Бог засудив народ Ізраїлю до 70 тижнів покарання. «Сімдесят тижнів» на івриті буквально означають 70 сімок. Інакше кажучи, 70 разів по 7 років або 490 років. 483 роки (69 разів по 7) з них уже пройшли – від закінчення вавилонського полону Ізраїлю до страти Месії (розп’яття Христа). Залишається ще 7 років. Ці 7 років є часом горя. Справа в тому, що дане пророцтво насамперед стосується Ізраїлю, а мета покарання – «завершити гріх і запечатати гріх, і усунути беззаконня, і надолужити неправедності, і привести вічну праведність, і запечатати видіння та пророка, і помазати Святе святих».

Ми також можемо продемонструвати на підставі Святого Письма, що християнам не доведеться переживати період горя. Це стає очевидним, якщо вивчити уривок з 1 Солунянам від 4:13 до 5:9. У цьому тексті Павло пише про підхоплення й День Господній. У 1 Солунянам 5:9 християнам уперше обіцяється наступне: «Адже Бог призначив нас не на гнів, а на те, щоб ми одержали спасіння через Господа нашого Ісуса Христа». Зверніть увагу на цей вірш. Павло говорить, що нам не потрібно боятися Божого покарання, зокрема, гніву в Господній день (5:2).

Ще одне свідчення того, що період горя не стосується християн, знаходиться у 1 Коринтянам. У цьому посланні Павло різко докоряє віруючим за те, що на них занадто сильно впливають бажання тіла. Але в 15 розділі Павло пише про підхоплення, і ніде не говорить, що хто-небудь із віруючих Коринта – яким би «тілесним» він не був – буде залишений. Істинно віруючим в Ісуса Христа не доведеться переживати час горя.

Єдина причина, з якої ви можете залишитися на землі під час підхоплення, – якщо не приймете Христа як свого Спасителя.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як мені потрапити в число тих, хто буде забраний під час підхоплення?
© Copyright Got Questions Ministries