settings icon
share icon
Запитання

Як я можу знати напевно, що попаду на Небеса, коли помру?

Відповідь


Чи впевнені ви, що маєте вічне життя і попадете на Небо, коли помрете? Бог хоче, щоб ви були впевнені! Біблія говорить: «Ось це я написав вам, щоб ви знали, що віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя» (1 Івана 5:13). Уявіть, що ви просто зараз стоїте перед Богом і Він запитує вас: «Чому Я маю впускати тебе на Небо?» Що ви б відповіли? Ви можете й не знати, що сказати. Що вам слід знати, це те, що Бог любить нас і Він передбачив шлях, завдяки якому ми можемо бути впевнені, де проведемо вічність. Біблія говорить про це так: «Бо так Бог полюбив світ, що віддав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16).

Перш за все, нам слід зрозуміти проблему, яка не допускає нас до Небес. А проблема в тому, що наша гріховна природа перешкоджає нашим стосункам з Богом. Ми – грішники за природою і за вибором. «Адже всі згрішили й позбавлені Божої слави» (Римлян 3:23). Ми не можемо врятувати себе. «Адже ви спасенні благодаттю через віру, і це не від вас, це Божий дар, не від справ, щоб ніхто не хвалився» (Ефесян 2:8-9). Ми заслуговуємо на смерть і пекло. «Бо заплата за гріх – смерть» (Римлян 6:23).

Бог святий і повинен покарати гріх, проте Він любить нас і прощає наші гріхи. Ісус сказав: «Я є дорога, і правда, і життя! Ніхто не приходить до Отця, якщо не через Мене» (Івана 14:6). Ісус помер за нас на хресті: «Бо й Христос один раз за гріхи постраждав, праведник за неправедників, аби привести вас до Бога; убитий тілом, але оживлений Духом» (1 Петра 3:18). Ісус «…був виданий за наші переступи й воскрес для нашого оправдання» (Римлян 4:25).

А тепер повернімося до початкового запитання: «Як я можу знати напевно, що попаду на Небеса, коли помру?» Відповідь така – вірте в Господа Ісуса Христа і будете спасенні (Дії 16:31). «А тим, які прийняли Його, дав владу стати Божими дітьми, – тим, які вірять у Його Ім’я» (Івана 1:12). Ви можете отримати вічне життя БЕЗКОШТОВНО. «Божий дар благодаті – вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім» (Римлян 6:23). Ви вже тепер можете жити повним і змістовним життям. Ісус сказав: «Я ж прийшов, щоб ви мали життя і щоб над міру мали» (Івана 10:10). Ви можете провести вічність на Небесах з Ісусом, адже Він пообіцяв: «І коли піду та приготую вам місце, то Я знову прийду і візьму вас до Себе, щоб де Я, там і ви були» (Івана 14:3).

Якщо ви бажаєте прийняти Ісуса Христа як вашого Спасителя та отримати Боже прощення, ось молитва, якою ви можете помолитися. Промовляння цієї молитви, або будь-якої іншої, не спасає вас. Лише віра у Христа може врятувати вас від гріха. Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, призначене мені, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відвертаюся від мого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Дякую за Твою чудову милість і прощення! Амінь!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу знати напевно, що попаду на Небеса, коли помру?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries