settings icon
share icon
Запитання

Як мені дізнатися, чи закоханий/закохана я?

Відповідь


Наша людська природа вказує нам, що любов – це не більше, ніж емоція. Ми приймаємо рішення, які ґрунтуються на емоціях, і навіть вступаємо у шлюб, тому що відчуваємо себе «закоханими». Це і є причиною того, що більше половини перших шлюбів закінчуються розлученням. Біблія навчає нас, що справжнє кохання – це не просто емоції, які приходять і відходять, – це рішення. Ми повинні любити не тільки тих, хто любить нас, але й тих, хто нас ненавидить, так само, як і Христос любив людей, в яких було мало приємного (Луки 6:35). «Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!» (1 Коринтянам 13:4-7).

Дуже легко закохатись у кого-небудь, але є декілька запитань, які нам варто собі задавати перед тим, як вирішити, чи веде нас наш «любовний навігатор» у вірному напрямку. По-перше, чи є ця людина християнином, чи довіряє вона своє життя Христу і чи повірить у Нього заради спасіння? Також, якщо ви прийняли рішення віддати своє серце і почуття одній людині, запитайте себе, чи готові ви піднести цю людину вище за всіх інших і поставити ці стосунки на другому місці тільки після Бога? Біблія говорить нам, що коли люди вступають у шлюб – вони стають єдиною плоттю (Буття 2:24; Матвія 19:5).

Існує ще декілька моментів, про які нам варто подумати, якщо у вас є відповідний кандидат у партнери. Чи віддав він Богу все найдорожче і важливе у своєму житті? Чи готовий він віддавати свій час та сили вашим стосункам і зусиллям продовжувати ваш шлюб протягом всього свого життя? Чи є він такою людиною, з якою вам хотілося би вступити у шлюб? Немає такого вимірювального приладу, який зміг би визначити, чи закохані ми, але нам важливо намагатися розрізнити, чи слідуємо ми лише нашим емоціям чи ж Божій волі щодо нашого життя.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як мені дізнатися, чи закоханий/закохана я?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries