settings icon
share icon
Запитання

Як я можу зміцнити свою віру?

Відповідь


Усі християни бажають або мають бажати зміцнити свою віру. Проте ті, хто віддав своє життя Христу, розуміють, що успіх не залежить від наших власних людських зусиль, – усі вони приречені на невдачу. Текст у 1 Коринтянам 4:7 нагадує нам: «Хто-бо тебе вирізняє? Що ти маєш, чого б ти не взяв? А коли ж бо ти взяв, чого чванишся, ніби не взяв?». Без Бога ми залишаємося лише зі своїми власними ресурсами, які уражають нас гординею, впертістю, байдужістю, нечутливістю та недостатністю. Єдиний, на Кого ми можемо сподіватись і Хто нас ніколи не підведе, – це Господь (Євреям 13:5).

Початок нашого шляху віри в Бога вимагає, щоб ми занурилися в Його Слово (Римлянам 10:17; 1 Петра 2:2). Ми маємо дізнатися про Його любов, справедливість, милість та план. Нам слід установити стосунки з Ним, аби пізнати Його особисто через Його Сина, Ісуса Христа (Івана 17:3). Нам слід просити Його відкрити Себе та змінити нас. Біблія обіцяє – якщо ми будемо шукати Бога, то знайдемо Його (Матвія 7:7). І якщо ми Йому дозволимо, то Він перетворить нас на нових людей, що зможуть пізнавати Його волю (Римлянам 12:2). Ми повинні померти для колишніх себе та відкинути гординю й егоїзм, які так довго утримували нас від Нього. Коли Господь змінить нас, ми навчимося вирощувати плоди, що походять від Святого Духа, Який перебуває в усіх віруючих (Галатам 5:22-23; Івана 14:17). Ходячи в Дусі та дозволяючи Йому контролювати наше життя, ми почнемо довіряти Йому. «Отже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть, бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою» (Колосянам 2:6-7).

Якщо наша довіра до Бога зростатиме, то нам потрібно буде навчитися жити у вірі, виходити із зони комфорту та «ризикувати». Якщо ми віримо, що Господь забезпечить нас на цей день, то зможемо вільно виконувати Його волю і не тривожитися про наслідки. Щоразу коли ми стикатимемося зі спокусами, Він завжди забезпечуватиме вихід, щоб ми не були подолані (1 Коринтянам 10:13). Нам потрібно шукати цей вихід та прославити Бога, коли його знайдемо. У 1 Петра 1:7 написано, що Він використовуватиме випробування, аби перевірити нашу віру і зробити нас сильнішими. На нас чекає велика честь, якщо ми зможемо вистояти й не похитнутися. «Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове» (Римлянам 10:17)!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу зміцнити свою віру?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries