Чи можна християнам звертатися до гороскопів?


Запитання: Чи можна християнам звертатися до гороскопів?

Відповідь:
Мета гороскопу полягає в тому, щоб отримати уявлення про характер людини та передбачити її майбутнє. Фундаментальне переконання астрології – що планети і зірки впливають на наше життя. Як запевняють астрологи, маючи особливі знання, вони можуть передбачати події в житті людини. Сумно, що більшість відомих газет розміщає на своїх шпальтах колонки з гороскопами, і ще сумніше, що багато християн читає їх.

Біблія рішуче забороняє ворожіння, чаклунство та темні мистецтва (Повторення Закону 18:10-14). Божий народ має слухати лише Його голос (Повторення Закону 18:15). Будь-яке інше джерело керівництва, інформації чи одкровення має бути відкинуте (див. також Дії 16:16-18). Святе Письмо вказує на Ісуса Христа як єдиний істинний об'єкт віри (Дії 4:12; Євреям 12:2). Нам слід довіряти лише Богові, і ми знаємо, що Він направлятиме нас на наших шляхах (Приповісті 3:5-6). Віра у будь-що, крім Нього, є хибною.

Отже, астрологія суперечить біблійному вченню принаймні у двох аспектах: вона пропагує віру в те, що не має відношення до Бога, і вона є видом ворожіння. Ми не можемо визначити Господню волю щодо нашого життя за допомогою гороскопу. Як християни ми маємо читати Біблію та молитися Йому, щоб отримати мудрість і керівництво. Звернення до гороскопів є зневагою Божих засобів спілкування зі Своїми дітьми. Тому ми твердо переконані, що християнам слід відкидати гороскопи.

English

Повернутися на стартову українську сторінку

Чи можна християнам звертатися до гороскопів?