Чи можна християнам звертатися до гороскопів?


Запитання: Чи можна християнам звертатися до гороскопів?

Відповідь:
Мета гороскопу полягає в тому, щоб отримати уявлення про характер людини та передбачити її майбутнє. Фундаментальне переконання астрології – що планети і зірки впливають на наше життя. Як запевняють астрологи, маючи особливі знання, вони можуть передбачати події в житті людини. Сумно, що більшість відомих газет розміщає на своїх шпальтах колонки з гороскопами, і ще сумніше, що багато християн читає їх.

Біблія рішуче забороняє ворожіння, чаклунство та темні мистецтва (Повторення Закону 18:10-14). Божий народ має слухати лише Його голос (Повторення Закону 18:15). Будь-яке інше джерело керівництва, інформації чи одкровення має бути відкинуте (див. також Дії 16:16-18). Святе Письмо вказує на Ісуса Христа як єдиний істинний об'єкт віри (Дії 4:12; Євреям 12:2). Нам слід довіряти лише Богові, і ми знаємо, що Він направлятиме нас на наших шляхах (Приповісті 3:5-6). Віра у будь-що, крім Нього, є хибною.

Отже, астрологія суперечить біблійному вченню принаймні у двох аспектах: вона пропагує віру в те, що не має відношення до Бога, і вона є видом ворожіння. Ми не можемо визначити Господню волю щодо нашого життя за допомогою гороскопу. Як християни ми маємо читати Біблію та молитися Йому, щоб отримати мудрість і керівництво. Звернення до гороскопів є зневагою Божих засобів спілкування зі Своїми дітьми. Тому ми твердо переконані, що християнам слід відкидати гороскопи.

English

Повернутися на стартову українську сторінку

Чи можна християнам звертатися до гороскопів?


Дізнайтеся, як ...

Провести вічність із БогомОтримати прощення від Бога