settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія говорить про гомосексуалізм? Чи є гомосексуалізм гріхом?

Відповідь


Біблія чітко стверджує, що гомосексуалізм є гріхом (Буття 19:1-13; Левит 18:22; Римлян 1:26-27; 1 Коринтян 6:9). Текст Римлян 1:26-27, зокрема, навчає, що гомосексуалізм є результатом відкинення і непослуху Бога. Біблія свідчить – коли люди перебувають у гріху та невір’ї, Бог «кидає їх» у ще більший гріх, аби показати їм нікчемність і безнадійність життя без Нього. 1 Коринтян 6:9 проголошує, що «мужоложники… Божого Царства не успадкують».

Бог не створював людину для гомосексуальних бажань. Біблія повідомляє, що людина впадає у гомосексуалізм через гріх (Римлян 1:24-27), і лише з власної волі. Людина може бути народженою з більшою схильністю до гомосексуалізму, так само як і до жорстокості або інших гріхів. Однак це не вибачає її вибору грішити, піддавшись своїм гріховним бажанням. Якщо людина народжується з нахилами до нестриманості, чи виправдовує це потакання таким нахилам? Звичайно, ні! Те ж саме стосується і гомосексуалізму.

Тим не менше, Біблія не описує гомосексуалізм, як «більший» гріх за будь-який інший. Кожен гріх засмучує Бога. Гомосексуалізм – лише один з багатьох гріхів, перерахованих у 1 Коринтян 6:9-10, які не допустять людину до Божого Царства. Згідно слів Біблії, Боже прощення доступне гомосексуалісту в такій же мірі, як і перелюбнику, ідолопоклоннику, вбивці, злодію, чи комусь іншому. Бог також обіцяє силу для перемоги над гріхом, включаючи гомосексуалізм, усім тим, хто повірить в Ісуса Христа як свого Спасителя (1 Коринтян 6:11; 2 Коринтян 5:17).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія говорить про гомосексуалізм? Чи є гомосексуалізм гріхом?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries