settings icon
share icon
Запитання

На що схожі Небеса?

Відповідь


Небеса – це реальне місце, описане в Біблії. Лише в Новому Завіті слово «небеса» згадується 276 разів. Святе Письмо згадує три неба. Апостол Павло «був підхоплений аж до третього неба», але йому було заборонено розкривати, що він там бачив (2 Коринтянам 12:1–9).

Якщо третє небо існує, значить мають існувати і два інших. Перше – найчастіше згадується в Старому Завіті як «небо» або «небозвід». Це – небо, що містить хмари, повітряний простір, де літають птахи. Друге небо – це міжзоряний / відкритий простір, де знаходяться планети та інші небесні об’єкти (Буття 1:14–18).

Третє небо, розташування якого нам невідоме, є місцем проживання Бога. Ісус обіцяв підготувати для істинних християн місце на небесах (Івана 14:2). Небеса також є місцем перебування старозавітних святих, померлих у вірі в Божественну обітницю про Спасителя (Ефесянам 4:8). Хто повірить у Христа – ніколи не загине, але матиме життя вічне (Івана 3:16).

Апостол Іван удостоївся побачити небесне місто та написати про нього (Об’явлення 21:10–27). Він свідчив, що небеса (Нова Земля) мають «Божу славу» (Об’явлення 21:11) – присутність Самого Бога. Оскільки на небесах немає ночі, а Бог є світлом, то в сонці та місяці вже не буде потреби (Об’явлення 22:5).

Місто наповнене сяйвом коштовних каменів і яшми, чистої як кришталь. Воно має дванадцять брам (Об’явлення 21:12) і дванадцять підвалин (Об’явлення 21:14). Рай саду Едемського буде відновлений: ріка з водою життя вільно тектиме посеред міста і дерево життя буде знову доступним для кожного, щомісяця приносячи плоди, а його листя будуть «для оздоровлення народів» (Об’явлення 22:1–2). Тим не менше, яким би красномовним не був Іван у своїй розповіді про небеса, їх реальність знаходиться за межами описових здібностей людини (1 Коринтянам 2:9).

Небеса – це місце, де більше не буде сліз, не буде болю і страждань (Об'явлення 21:4). Уже не буде розлуки, тому що смерть буде переможена (Об’явлення 20:6). Але найпрекраснішим на небесах буде присутність нашого Господа та Спасителя (1 Івана 3:2). Ми будемо віч-на-віч із Агнцем Божим, Який полюбив нас і пожертвував Собою, щоб ми могли вічно насолоджуватися Його присутністю на небесах. EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

На що схожі Небеса?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries