settings icon
share icon
Запитання

Що таке Велике доручення?

Відповідь


Євангеліє від Матвія 28:19–20 містить те, що з часом стало називатися Великим дорученням: «Тож ідіть і навчіть усі народи, хрестячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам. І ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку!» (сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Ісус дав цю вказівку апостолам незадовго до Свого вознесіння на небо, і вона насправді описує те, що Ісус очікував від апостолів та їхніх послідовників за Своєї відсутності.

Цікаво, що в грецькому оригіналі згаданого тексту єдиною чіткою вказівкою є «навчіть усі народи». Велике доручення вказує нам знаходити учнів, де б у світі ми не перебували і під час нашої повсякденної діяльності. Як ми маємо це виконувати? Хрестячи їх і навчаючи всьому, що наказав Ісус. «Навчіть усі народи» є вказівкою Великого доручення. «Ідіть», «хрестячи» і «навчаючи» є засобами, за допомогою яких ми виконуємо цю вказівку.

Багато хто також вважає текст у книзі Дії 1:8 частиною Великого доручення: «Але ви приймете силу, коли Святий Дух зійде на вас, і ви будете Моїми свідками в Єрусалимі, по всій Юдеї та Самарії – і аж до краю землі!». Велике доручення можливе завдяки силі Святого Духа. Ми маємо бути свідками Христа, виконуючи Велике доручення у своїх містах (Єрусалим), у наших країнах та областях (Юдея та Самарія) і скрізь, куди Бог посилає нас («аж до краю землі»).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що таке Велике доручення?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries