settings icon
share icon
Запитання

Як я можу примиритися з Богом?

Відповідь


Аби відновити близькі стосунки з Богом, нам слід спочатку зрозуміти, що їх зіпсувало. Причиною є гріх. «Нема доброчинця, нема ні одного!» (Псалом 14:3). Ми повстали проти Божих заповідей; ми, «…немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу» (Ісаї 53:6).

Погано те, що покаранням за гріх є смерть. «Душа, що грішить, – вона помре» (Єзекіїля 18:4). Але добра новина в тому, що люблячий Бог не відвернувся від нас, щоб урятувати. Ісус підтвердив, що Його ціллю є «знайти та спасти те, що загинуло» (Луки 19:10), і, помираючи на хресті, проголосив здійснення Своєї мети словами: «Звершилося!» (Івана 19:30).

Відновлення належних стосунків з Богом починається з визнання нашого гріха. Далі слідує смиренне розкаяння перед Богом (Ісаї 57:15) і рішення залишити гріх. «…Устами визнаємо для спасіння» (Римлян 10:10).

Покаяння має супроводжуватися вірою. Зокрема, вірою в те, що Ісусова жертвенна смерть та чудове воскресіння робить Його вашим Спасителем. «Якщо визнаєш своїми устами Господа Ісуса й повіриш у своєму серці, що Бог підняв Його з мертвих, то спасешся» (Римлян 10:9). Багато інших біблійних текстів свідчать про необхідність віри: Івана 20:27; Дії 16:31; Галат 2:16; 3:11,26; Ефесян 2:8.

Примирення з Богом – це наша відповідь на те, що Він зробив для нас. Він послав Спасителя, Він віддав Себе в жертву, щоб забрати наші гріхи (Івана 1:29) і Він обіцяє вам: «…кожний, хто покличе Господнє Ім’я, спасеться!» (Дії 2:21).

Прекрасною ілюстрацією покаяння та прощення є притча про блудного сина (Луки 15:11-32). Молодший син розтратив батьківське майно, живучи розпусно (текст 13). Коли він зрозумів свій проступок, то вирішив повернутися додому (текст 18). Він вважав, що його більше не приймуть як сина (текст 19), але помилявся. Батько любив розкаяного бунтівника, як і раніше (текст 20). Він усе пробачив і прийняв його з великою радістю (текст 24).

Бог завжди дотримується своїх обіцянок, включаючи обіцянку про прощення. «Господь зламаносердим близький, і впокорених духом спасає» (Псалом 34:19).

Якщо ви бажаєте примиритися з Богом, помоліться наступною молитвою. Пам’ятайте: промовляння цієї молитви, або будь-якої іншої, не спасає вас. Лише віра у Христа може врятувати вас від гріха. Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, призначене мені, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відвертаюся від мого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Дякую за Твою чудову милість і прощення – дар вічного життя! Амінь!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу примиритися з Богом?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries