settings icon
share icon
Запитання

Чи застане покоління, яке бачило відновлення Ізраїлю як нації, Другий прихід?

Відповідь


Ця ідея здебільшого ґрунтується на тексті в Матвія 24:34: «Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться» (у деяких перекладах використовується слово «покоління»). У попередніх віршах цього розділу описані події останнього часу, що стосуватимуться Ізраїлю. У зв'язку з цим, деякі дослідники припустили, що останній час почнеться, коли Ізраїль буде відновлений як нація (що відбулося 1948 року). Однак, оскільки ми з кожним роком віддаляємося від 1948 р., період, який охоплює «покоління», збільшується. Минуло вже 70 років, що значно перевищує стандартне визначення покоління.

Найбільша проблема даного вчення полягає в тому, що 24-й розділ Матвія не каже про відновлення Ізраїлю, як і не надає нам будь-якої іншої відправної точки для підрахунку «віку» покоління. У контексті, радше, мається на увазі лише те, що коли події останніх часів почнуть відбуватися, то вони розгортатимуться неймовірно швидко. «Цей рід» є поколінням, яке житиме під час періоду «терпінь породільних» (вірш 8).

Пророчі слова Ісуса в Матвія 24 також можуть мати подвійне виконання. Деякі з подій мали місце 70-го році н.е., коли римляни зруйнували Єрусалим. Інші події (наприклад, у віршах 29-31) ще не відбулися. Щось виконалося за життя покоління Христа, а щось не відбудеться доти, поки не з'явиться покоління останніх часів.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи застане покоління, яке бачило відновлення Ізраїлю як нації, Другий прихід?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries