settings icon
share icon
Запитання

Де був розташований Едемський сад?

Відповідь


Єдине, що повідомляє нам Біблія про місце розташування Едемського саду, ми знаходимо в Буття 2:10-14: «І річка з Едену виходить, щоб поїти рай. І звідти розділюється і стає чотирма початками. Імення одному Пішон, – оточує він усю землю Хавіла, де є золото ... Ім'я ж другої річки Ґіхон, – вона оточує ввесь край Етіопії. А ім'я річки третьої – Тігр, – вона протікає на сході Ашшуру. А річка четверта – вона Ефрат». Точні сучасні відповідності рікам Пішон і Ґіхон невідомі, але ріки Тигр і Євфрат нам добре знайомі.

Якщо згадані тут Тигр та Євфрат є тими ж ріками, що мають такі назви сьогодні, то Едемський сад знаходився десь на Близькому Сході, найімовірніше, в Іраку. Не може бути простим збігом те, що близькосхідний регіон є місцем, де планета була багата на рослинність і тваринний світ. Якщо нафта, як вважає більшість вчених, є насамперед продуктом розпаду речовин рослинного та тваринного походження, то саме в цьому регіоні ми можемо очікувати на знаходження найбільших покладів нафти. Оскільки рай був утіленням досконалості, то немає сумнівів, що розкладання найбільш досконалих і рясних органічних матеріалів землі забезпечить величезні резерви найкращої нафти.

Люди безуспішно шукали Едемський сад протягом багатьох століть. Різні локації називаються можливими місцями його розташування, проте ми не можемо бути цілковито впевненими. Що трапилося з раєм? Біблія про це конкретно не говорить. Цілком імовірно, що він був повністю зруйнований під час потопу або ж перебуває під віковими шарами піску, перетворюючись на нафту.

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Де був розташований Едемський сад?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries