settings icon
share icon
Запитання

Що таке плід Святого Духа?

Відповідь


У посланні до Галатів 5:22–23 написано: «А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість». Плоди Святого Духа є результатом Його роботи в житті християнина. Біблія ясно дає зрозуміти, що кожна людина сповняється Святим Духом у момент прийняття Ісуса Христа вірою (Римлянам 8:9; 1 Коринтянам 12:13; Ефесянам 1:13–14). Одна з головних цілей роботи Святого Духа в житті християнина полягає у зміні цього життя. Святий Дух провадить у нас роботу, щоб ми відповідали образу Христа, ставали більш схожими на Нього.

Плоди Святого Духа перебувають у прямому протиріччі з проявами гріховної природи. «Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, завидки, п’янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!» (Галатам 5:19–21). Цей текст тією чи іншою мірою описує всіх людей, які не знають Христа і, отже, не перебувають під впливом Святого Духа. Як наше гріховне єство приносить певні плоди, що демонструють нашу природу (Галатам 5:19–21), так і Святий Дух приносить плоди, що відображають Його природу (Галатам 5:22–23).

Християнське життя – це боротьба проявів гріховної природи із плодами Святого Духа. Будучи грішними людськими істотами, ми як і раніше перебуваємо у плоті, що прагне до гріха (Римлянам 7:14–25). Однак прийнявши Христа, ми сповняємося Святим Духом, Який приносить плоди і дає нам силу перемогти свою гріховну природу (2 Коринтянам 5:17; Филип’янам 4:13).

Християнинові не завжди вдається демонструвати плоди Святого Духа. У цьому й полягає одна з найголовніших цілей християнського життя – поступово дозволяти Святому Духові приносити дедалі більше плодів у нашому житті та перемагати гріховні бажання. Плід Духа – це те, що Бог бажає бачити в нашому житті, і з допомогою Святого Духа це можливо!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що таке плід Святого Духа?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries