settings icon
share icon
Запитання

Які є чотири духовні закони?

Відповідь


Існує чотири духовні закони для донесення Благої Вістки спасіння через віру в Ісуса Христа. Це простий і впорядкований спосіб подання важливої інформації в Євангелії в чотирьох пунктах.

Перший з чотирьох духовних законів звучить: «Бог любить вас і має чудовий план щодо вашого життя». Івана 3:16 говорить нам: «Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне». Івана 10:10 розкриває нам причину приходу Ісуса: «…Я ж прийшов, щоб ви мали життя і щоб над міру мали».

Що відділяє нас від Божої любові? Що не дає нам мати життя над міру? Другий з чотирьох духовних законів такий: «Людство зіпсуте гріхом і тому відокремлене від Бога. Внаслідок цього, ми не можемо пізнати Божий план для нашого життя». Римлян 3:23 підтверджує це: «Адже всі згрішили і позбавлені Божої слави». Римлян 6:23 розкриває нам наслідки гріха: «Бо заплата за гріх – смерть». Ми були створені Богом для спілкування з Ним, але людство принесло гріх у світ, а тому відділене від Бога. Ми зруйнували відносини, які Бог хотів мати з нами.

Яке рішення? Третій духовний закон відповідає: «Ісус Христос – єдине рішення у наших гріхах. Через Ісуса Христа ми можемо отримати прощення наших гріхів і відновити належні стосунки з Богом». Римлян 5:8 повідомляє нам: «Але Бог виявляє до нас Свою любов тим, що Христос за нас помер, коли ми були ще грішниками». 1 Коринтян 15:3-4 інформує, щó нам потрібно знати і в що вірити, щоб отримати спасіння: «…Христос, згідно з Писанням, помер за наші гріхи, і Він був похований, і третього дня воскрес, згідно з Писанням». Ісус Сам проголошує, що Він – єдиний шлях до спасіння, що записано в Івана 14:6: «Я є дорога, і правда, і життя! Ніхто не приходить до Отця, якщо не через Мене».

Як я можу отримати цей чудовий дар спасіння? Четвертий духовний закон: «Ми маємо вірити в Ісуса Христа як нашого Спасителя, щоб отримати дар спасіння і пізнати Божий чудовий план для нас». Івана 1:12 описує це таким чином: «А тим, які прийняли Його, дав владу стати Божими дітьми, – тим, які вірять у Його Ім’я». Дії 16:31 чітко свідчить про це: «Віруй в Господа Ісуса Христа – і спасешся ти та твій дім!» Ми можемо бути спасенні лише благодаттю, лише через віру, і лише в Ісуса Христа (Ефесян 2:8-9).

Якщо ви хочете повірити в Ісуса Христа як свого Спасителя, помоліться наступною молитвою. Промовляння цих слів не спасе вас, а лише віра у Христа! Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, призначене мені, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відвертаюся від мого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Дякую за Твою чудову милість і прощення – дар вічного життя! Амінь!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Які є чотири духовні закони?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries