settings icon
share icon
Запитання

Чи полягав гріх Адама та Єви лише в тому, що вони скуштували заборонений плід?

Відповідь


Фраза "заборонений плід" походить з історії Адама та Єви в Едемському саду. Бог заборонив їм їсти плоди з дерева пізнання добра і зла (Буття 2:9; 3:3). Біблія нічого не говорить про те, які це були плоди. Традиційно вважається, що це було яблуко, але ми не можемо знати напевно. Із тексту книги Буття можна лише зрозуміти, що це було буквальне дерево з буквальними плодами.

Ключовим елементом у цих віршах є не сам плід, а заборона його їсти. У Своїх вказівках Бог дав Адаму та Єві лише одну заборону. І насправді немає значення, чи мав якусь духовну властивість сам плід. Гріх полягав у непокорі Божому повелінню. З'ївши плід (акт непослуху), Адам і Єва здобули особисте знання зла. Вони вже знали добро, але тепер отримали протилежне знання зла непокори, а також провини та сорому, що прийшли разом із ним. Обман сатани полягав у тому, що, пізнавши добро та зло, вони стануть, як боги (Буття 3:5). Насправді ж, вони вже були створені за Господнім образом і подобою та мали Його особливе благословення.

Урок для нас сьогодні полягає в тому, що якщо Бог забороняє щось, – це для нашого ж блага. Відмовляючись слухатися Його, обираючи свій власний шлях і вирішуючи для себе, що добре, а що погано, ми накликаємо на себе лихо. Адам і Єва зробили це сумне відкриття, з'ївши заборонений плід, і людство досі страждає від наслідків їхнього рішення (Римлянам 5:12). Наш Небесний Отець, наш Творець, знає, що для нас краще, і коли Він забороняє щось, нам слід коритися.

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Чи полягав гріх Адама та Єви лише в тому, що вони скуштували заборонений плід?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries