settings icon
share icon
Запитання

Як нам залишатися зосередженими на Христі?

Відповідь


У цьому світі, який швидко змінюється, дуже легко випустити з уваги нашу справжню мету в житті – поклоніння Богові. Кожен віруючий, прагнучи лишатися зосередженим на Ньому, має свій власний спосіб збереження цього фокусу. Потреби та здібності кожної людини відрізняються. Хтось може щотижня запам’ятовувати біблійні вірші; інший щоранку досліджує Святе Письмо; ще інший ставить мету кожного тижня ділитись євангельською звісткою хоча б з однією людиною. Все це зберігає за Христом перше місце в нашому розумі.

У кожного з цих занять є дещо спільне. Це те, що віруючі можуть зробити, щоб утримати свою увагу там, де вона має бути. Це – капітуляція, капітуляція перед Ісусом Христом, Богом. Капітуляція абсолютно всього в житті: потреб, турбот, болю, радості, похвали. Капітуляція фізична, емоційна, розумова й духовна. Розгляньмо наступні вірші: Римлянам 12:1: «Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, – повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу». Луки 9:23-24: «А до всіх Він промовив: “Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме щоденно свого хреста, та й за Мною йде. Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто ради Мене згубить душу свою, той її збереже». Римлянам 6:13: «І не віддавайте членів своїх гріхові за знаряддя неправедності, але віддавайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші – Богові за знаряддя праведності».

Капітуляція – це віра. Віра в те, що Бог піклується про всі наші інтереси. Віра в те, що на Його Слово можна покластися. Віра, що всі наші потреби будуть задоволені. Капітуляція відволікає увагу від нас самих і спрямовує її на Христа, що демонструється послухом. Пастор Рік Уоррен написав: «Капітуляція – це не кращий спосіб життя, це – єдиний спосіб життя. Ніщо інше не діє. Всі інші підходи призводять до розчарування та самознищення». Для віруючих не існує кращого способу залишатися зосередженими, ніж цілковито віддати власне життя Господу та Спасителю.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як нам залишатися зосередженими на Христі?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries