settings icon
share icon
Запитання

Що означає бути частиною Божої сім'ї?

Відповідь


Біблія навчає, що Ісус та Отець – одне (Івана 1:1-4) і що Христос також є Єдинородним Божим Сином (Євреям 1:1-4). Це означає, що Бог вважає Ісуса членом сім'ї. Народженим згори віруючим кажуть, що вони також є членами цієї сім'ї (Римлянам 9:8; 1 Івана 3:1-2). Як ми стаємо ними? У той момент, коли ми почули Євангеліє, визнали свої гріхи та повірили в Ісуса Христа, ми народжуємося в Царстві Господа як Його діти та стаємо Його спадкоємцями у вічності (Римлянам 8:14-17).

Тоді як Ісус Христос названий Єдинородним Божим Сином, віруючі згадуються як діти, народжені в сім'ї Господа, яким слід зростати у своїй вірі (Ефесянам 4:11-16), а також як сини та спадкоємці, прийняті в Його сім'ю (Галатам 4:4-7). Нескінченна Божа благодать і милість розкриваються в Ефесянам 1:5-6, де сказано, що Він викупить грішників, «призначивши наперед, щоб нас усиновити для Себе Ісусом Христом, за вподобанням волі Своєї, на хвалу слави благодаті Своєї, якою Він обдарував нас в Улюбленім».

Що ми успадковуємо як Божі діти? Ніщо інше, як Його Царство (Матвія 25:34; 1 Солунянам 2:12; Євреям 12:28)! У посланні до Ефесян 1:3 сказано, що Бог Отець «нас у Христі поблагословив усяким благословенням духовним у небесах». Ці нескінченні духовні благословення містяться в Ісусі, і ми отримуємо їх, будучи Божими дітьми. Як земні діти ми з часом успадковуємо те, що залишають наші батьки після смерті. А у випадку з Богом віруючі вже бачать плоди своєї спадщини, маючи мир із Ним через жертву Його Сина на хресті. Наша небесна спадщина також включає перебування Святого Духа, як тільки ми покладаємо свою віру на Христа (Ефесянам 1:13-14), що дає нам можливість жити для Нього сьогодні та мати вічну гарантію свого спасіння (Євреям 7:24-25).

Бути частиною Божої сім'ї – найбільше благословення, яке отримують віруючі; усвідомлюючи це, ми маємо стати на коліна в покірному обожнюванні. Ми не можемо нічого зробити, щоб його заслужити, бо це – Божий дар любові, милосердя та благодаті; ми просто запрошені стати Його синами й дочками (Римлянам 9:25-26). Нехай же всі відгукнуться на заклик Живого Господа!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що означає бути частиною Божої сім'ї?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries