settings icon
share icon
Запитання

Чи зможемо ми побачити і впізнати своїх друзів та членів родини у Раю?

Відповідь


Багато людей стверджують, що найперше, що вони бажають зробити, коли потраплять у Рай – це зустрітися зі своїми друзями і коханими, які опинилися там раніше. Ми не вважаємо, що це відбуватиметься саме так. Так, ми віримо у те, що зможемо побачити і впізнати наших друзів, членів родини, і, навіть, проводити з ними час. У вічності буде достатньо часу для цього. Але, все-таки, ми не думаємо що це буде нашим головним заняттям у Раю. Ми віримо у те, що ми будемо надто зайняті поклонінням Богу і насолодою чудесами Раю, щоб надто непокоїтись про возз’єднання з близькими.

Що Біблія говорить про те, чи зможемо ми побачити і впізнати своїх близьких у Раю? Коли син Давида помер через гріх із Вірсавією, він у скорботі сказав: «А тепер, – померло воно. Нащо то я б постив? Чи зможу ще повернути його? Я піду до нього, а воно не вернеться до мене» (2 Самуїла 12:23). Давид припустив, що він зможе впізнати свого сина у Раю, незважаючи на те, що той помер немовлям. Біблія говорить, що коли ми потрапимо у Рай, то «будем подібні до Нього, бо будемо бачити Його, як Він є» (1 Івана 3:2). У першому Посланні до Коринтян 15:42-44 описуються наші воскреслі тіла: «Так само й воскресення мертвих: сіється в тління, – в нетління встає, сіється в неславу, – у славі встає, сіється в немочі, – у силі встає, сіється тіло звичайне, – встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне».

Так само, як наші земні тіла пішли від першої людини Адама, наші воскреслі тіла будуть, як у Христа (1 Коринтянам 15:47). «І, як носили ми образ земного, так і образ небесного будемо носити. Мусить-бо тлінне оце зодягнутись в нетління, а смертне оце зодягнутись в безсмертя» (1 Коринтянам 15:49, 53). Багато людей упізнали Ісуса після Його воскресіння (Івана 20:16, 20; 21:12; 1 Коринтянам 15:4-7). Якщо Ісуса було можливо впізнати в Його воскреслому тілі, то ми не бачимо причин вважати, що з нами буде інакше. Побачити близьких для нас людей – це прекрасний аспект життя у Раю, але Рай значно більшою мірою призначений для Господа, ніж для виконання наших бажань. Але, все-таки, як було би добре об’єднатися зі своїми близькими та разом з ними прославляти Бога усю вічність!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи зможемо ми побачити і впізнати своїх друзів та членів родини у Раю?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries