settings icon
share icon
Запитання

Чи є концепція про «вічну безпеку» біблійною?

Відповідь


Коли люди пізнають Христа як свого Спасителя, вони налагоджують стосунки з Богом, які гарантують вічну безпеку. У 24-му тексті Послання Юди написано: «А Тому, Хто може зберегти вас від падіння і поставити перед Своєю славою непорочними в радості…» Божа сила може утримувати віруючого від падіння. Наше перебування у Його славній присутності залежить від Нього, а не від нас. Наша вічна безпека – це результат Божої сили, а не наших власних зусиль.

Господь Ісус Христос проголосив: «Я даю їм вічне життя, і вони не загинуть повік, і ніхто не забере їх з Моїх рук. Мій Отець, Який дав їх Мені, є більший від усіх, і ніхто не може забрати їх з руки Мого Отця» (Івана 10:28-29). Ісус і Отець міцно тримають нас у Своїх руках. Хто ж може вирвати нас із обіймів Отця і Сина?!

В Ефесян 4:30 написано, що віруючі «запечатані на день викуплення». Якщо праведні не мають вічної безпеки, тоді «запечатання» було би не до дня викуплення, а лише до моменту гріха, відступлення або зневіри. Текст Івана 3:15-16 повідомляє нам, що ті, які вірять в Ісуса Христа, будуть «мати життя вічне». Якщо людині було обіцяне вічне життя, а потім відібране, то воно ніколи не було вічним. Якщо вічної безпеки немає, то обітниці про вічне життя у Біблії є помилковими.

Найбільш переконливим аргументом на користь вічної безпеки є текст, записаний у Посланні до римлян 8:38-39: «Бо я переконаний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні висота, ні глибина, ні будь-яке інше творіння не зможе відлучити нас від Божої любові, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!» Наша вічна безпека основана на Божій любові до тих, кого Він викупив. Наша вічна безпека придбана Христом, обіцяна Отцем і запечатана Святим Духом.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи є концепція про «вічну безпеку» біблійною?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries