settings icon
share icon
Запитання

Чому Бог забрав Еноха та Іллю на небеса до смерті?

Відповідь


Згідно з Біблією, Енох та Ілля є єдиними двома людьми, яких Бог забрав на небеса до смерті. У Буття 5:24 сказано: «...і не стало його [Еноха], – бо забрав його Бог». У 2 Царів 2:11 написано: «…аж ось появився огняний віз та огняні коні, і розлучили їх одного від одного. І вознісся Ілля у вихрі на небо».

Про Еноха повідомляється наступне: «А всіх Енохових днів було три сотні літ і шістдесят і п'ять літ. І ходив із Богом Енох» (Буття 5:23-24). Ілля, ймовірно, був наймогутнішим із Господніх пророків Старого Завіту. Існують також пророцтва про його повернення (Малахії 4:5-6).

Чому Бог забрав Еноха та Іллю? У Біблії немає конкретної відповіді. Дехто припускає, що вони були забрані для підготовки до ролі двох свідків останнього часу з Об'явлення 11:3-12. Це можливо, але Святе Письмо про це конкретно не згадує. Імовірно, Господь забажав звільнити Еноха та Іллю від смерті за їхню особливу вірність у служінні та покорі Йому. У будь-якому випадку, Він має Свої цілі, і хоча ми не завжди розуміємо їх, ми знаємо, що «непорочна дорога Його» (Псалом 17:31)!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чому Бог забрав Еноха та Іллю на небеса до смерті?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries