settings icon
share icon
Запитання

Що, згідно з пророцтвом, має відбуватися в останній час?

Відповідь


Біблія багато говорить про останній час. Майже кожна книга Біблії містить пророцтва про цей період. Відібрати й організувати тут усі ці пророцтва буде доволі складно, тому пропонуємо вашій увазі дуже стислий виклад того, що, згідно з Біблією, відбуватиметься в останній час.

Христос забере із землі всіх відроджених віруючих, які є частиною Церкви (новозавітні святі); ця подія називається Підхопленням (1 Солунянам 4:13-18; 1 Коринтянам 15:51). Ці віруючі будуть винагородженні при судейському троні Христа за добрі вчинки і служіння на землі, або ж втратять нагороду (але не вічне життя) через брак служіння і покори (1 Коринтянам 3:11-15; 2 Коринтянам 5:10).

Антихрист (звір) прийде до влади і на сім років укладе мирний договір з Ізраїлем (Даниїла 9:27). Цей семирічний період часу відомий як Лихоліття. На протязі Лихоліття відбуватимуться жахливі війни, голод, епідемії і природні катаклізми. Бог виливатиме Свій гнів на гріх, зло і безчестя. Під час Лихоліття відбудуться суди чотирьох вершників апокаліпсису, сімох печатей, сурм і чаш.

Усередині семирічного періоду антихрист скасує мирну угоду з Ізраїлем і почне війну проти нього. Антихрист також встановить «гидоту спустошення» і свій образ для поклоніння у храмі (Даниїла 9:27; 2 Солунянам 2:3-10). Друга половина Лихоліття відома як Велике лихоліття і час Горя Якова.

У кінці сімох років Лихоліття антихрист почне остаточну атаку на Єрусалим, кульмінацією якої стане армагедонська битва. У той час повернеться Ісус Христос, переможе антихриста з його військами і вкине їх (війська) до озера вогняного (Об’явлення 19:11-21). Сатану Христос закує на 1000 років у безодні і на протязі цього часу правитиме Своїм земним царством (Об’явлення 20:1-6).

Наприкінці 1000 років сатана буде звільнений, але знову переможений і тоді вкинений у вогняне озеро (Об’явлення 20:7-10). Христос буде судити всіх невіруючих (Об’явлення 20:10-15) на великому білому суддівському престолі, вкидаючи їх в озеро вогняне. Далі Христос приведе віруючих на Нове небо і Нову землю – їхню вічну оселю. Там більше не буде гріха, печалі та смерті. Також, з небес зійде Новий Єрусалим (Об’явлення 21-22).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що, згідно з пророцтвом, має відбуватися в останній час?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries