settings icon
share icon
Запитання

Чи буде в Єрусалимі храм в останній час?

Відповідь


Біблія згадує, що в останній час в Єрусалимі відбуватимуться певні події (Даниїла 9:27; Матвія 24:15). У 2 Солунянам 2:4 про антихриста написано, «що [він] противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме». Перш ніж матимуть місце будь-які події останнього часу, в Єрусалимі має з'явитися храм. Це буде третій храм; першим був храм Соломона; другим – Зоровавеля, який був пізніше розширений Іродом.

Досі існує проблема з мусульманським Куполом Скелі, розташованим там, де має бути єврейський храм. Мусульмани називають це місцем, звідки Магомет вознісся на небеса, вважаючи його найбільшою святинею ісламу. З огляду на нинішні політичні умови, немислимо, щоб євреї захопили це місце та звели там храм. Проте до або під час періоду Скорботи храм буде зведений, мабуть, у результаті договору антихриста з Ізраїлем (Даниїла 9:24-27).

Будівництво єврейського храму стане незаперечним свідченням виконання пророцтв про останній час. Це буде храм періоду Скорботи, який антихрист осквернить своєю «гидотою спустошення», як Христос каже в Марка 13:14. Підхоплення церкви може відбутися будь-якої миті – не обов'язково під час або після відновлення храму – тому нам важливо завжди бути готовими.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи буде в Єрусалимі храм в останній час?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries