settings icon
share icon
Запитання

Як я можу бути ефективним свідком Христа для загубленого світу?

Відповідь


«Свідком» є той, хто свідчить про факт, тому – щоб бути ефективним свідком Христа – людина має володіти безпосереднім знанням про Нього. Апостол Іван нагадує про це в 1 Івана 1:1-3: «Що було від початку, що ми чули, що бачили власними очима, що розглядали, і чого руки наші торкалися, – про Слово життя». Сьогодні ми, отримавши нове життя у Христі, підтверджуємо істину про Його любов та прощення як словами, так і своїм життям. Це і є свідчення. Щоб свідчити ефективно, ми маємо пам’ятати про декілька основних аспектів:

1) ТЕМОЮ нашого свідчення є Ісус Христос. Павло визначив Євангеліє як смерть, поховання й воскресіння Ісуса Христа (1 Коринтянам 15:1-4). Якщо ми не розповідаємо про жертву Христа, то не ділимося Євангелієм по-справжньому (див. також 1 Коринтянам 2:2 і Римлянам 10:9-10.) Важливою складовою цієї теми є той факт, що Ісус Христос – єдиний шлях до спасіння, а не один із багатьох: «Я – дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене» (Івана 14:6).

2) СИЛОЮ нашого свідчення є Святий Дух. Це – Дух, що змінює життя (Титу 3:5), а змінене життя бачать усі. Свідчачи, ми маємо присвячувати багато часу молитві, приймаючи силу Духа, щоб інші визнавали присутність у нас Божої сили, бачачи наше світло (Матвія 5:16).

3) ІСТИННІСТЬ свідчення буде продемонстрована нашим життям. Текст послання Филип’янам 2:15 ставить перед нами цю ціль: «Щоб були ви бездоганні та щирі, “невинні діти Божі серед лукавого та розпусного роду”, що в ньому ви сіяєте, як світла в світі». Ефективний свідок-християнин вестиме бездоганне життя з допомогою сили Святого Духа, плід Якого ми показуємо, перебуваючи у Христі (Івана 15:1-8; Галатам 5:22-23).

Мабуть найголовнішим є те, що ми повинні достатньо добре знати Святе Письмо, щоб мати можливість чітко й зрозуміло представити Євангеліє іншим людям. «І завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас» (1 Петра 3:15). Бути завжди готовими означає старанно вивчати Біблію, запам’ятовувати тексти з неї та молитися про можливість поділитися з тими, чиї серця були підготовлені Господом для прийняття Його звістки про спасіння.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу бути ефективним свідком Христа для загубленого світу?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries