settings icon
share icon
Запитання

Чи знає Бог майбутнє?

Відповідь


Біблія непомильна, включаючи її пророчий вміст. Розглянемо, наприклад, пророцтво про те, що Христос народиться в юдейському Віфлеємі, як провіщено в Михея 5:1 приблизно 700 року до н.е. Де Він народився через сім століть? В юдейському Віфлеємі (Луки 2:1-20; Матвія 2:1-12).

Пітер Стоунер у своїй книзі «Говорить наука» показав, що теорія імовірностей виключає збіги в пророчих Писаннях. Узявши лише вісім пророцтв про Христа, Стоунер виявив, що ймовірність виконання всіх їх будь-якою людиною становить 1 з 1017. Це – один випадок із 100 000 000 000 000 000. А Ісус виконав набагато більше, ніж вісім пророцтв! Немає жодних сумнівів у тому, що Біблія є абсолютно точною в провіщенні майбутнього.

Оскільки Бог може провіщати майбутнє, Він, без сумнівів, знає майбутнє. Пророк Ісая написав наступні слова про Нього: «Пам'ятайте про давнє, відвічне, бо Я Бог, і немає більш Бога, й нікого, як Я, що звіщаю кінець від початку, і наперед – що не сталося ще, і що говорю: "Мій замір відбудеться, і всяке жадання Своє Я вчиню"» (Ісаї 46:9-10). Бог – єдиний, Хто може від початку з точністю проголошувати кінець.

Господь є всевідаючим – Він знає все актуальне й можливе. Він також вічний (Псалом 89:2). Будучи вічним, всевідаючим Богом, Він знає наше минуле, теперішнє й майбутнє. Він – «Альфа й Омега, Початок і Кінець» (Об'явлення 21:6).

У Біблії й досі залишаються пророцтва, які чекають на своє виконання. Оскільки Бог знає майбутнє, то ми можемо очікувати, що всі пророцтва зрештою здійсняться. Події відбуваються в Господньому календарі згідно з Його планом. І ми знаємо, кому належить майбутнє – єдиному істинному, особистісному, вічному та всезнаючому Богові Біблії.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи знає Бог майбутнє?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries