settings icon
share icon
Запитання

Чому Ісус велів людям не розповідати про чудеса, які Він чинив?

Відповідь


Зціливши прокаженого (Марка 1:41-42), Ісус негайно відіслав його зі суворим попередженням: «Гляди, – не оповідай нічого нікому…» (Марка 1:43-44). На перший погляд, Він мав би природно бажати, щоб усі дізналися про це чудо. Але Христос розумів, що звістка про такі чудеса може перешкодити Його місії та відвернути увагу народу від Його послання. Євангеліст зазначає, що саме це й сталося. Будучи сповнений радості через своє чудове зцілення, цей чоловік не послухався. Внаслідок цього Христові довелося перенести Своє служіння з міста в пустельні місця: «…так що Він не міг явно ввійти вже до міста, але перебував віддалік по самітних місцях. І сходилися звідусюди до Нього» (Марка 1:45).

Окрім цього, Ісус, хоча й очистив прокаженого, вимагав від нього покори земному законові, наказавши негайно піти до священика, не затримуючись і не зупиняючись для того, щоб розповісти іншим про своє зцілення. Можливо, якби та людина не попрямувала відразу, зловмисні люди могли би прийти до священика першими й налаштувати його проти цього, що не дозволило би йому визнати зцілення істинним. Було вкрай важливо, щоб серед євреїв не було упередження щодо чудес, звершених Христом.

Нарешті, Ісус не бажав, аби люди зосереджували свою увагу на чудесах, які Він чинив, а радше на звістці, яку Він проголошував, і на Його майбутній смерті. Те ж є вірним і сьогодні. Бог воліє, щоб ми звертали увагу на чудо спасіння через Ісуса Христа, а не на зцілення та інші чудеса.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чому Ісус велів людям не розповідати про чудеса, які Він чинив?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries