settings icon
share icon
Запитання

Що говорить Біблія про навернення на смертному одрі?

Відповідь


Найвідоміше в Біблії навернення до Христа на смертному одрі в останню хвилину – це випадок з розбійником, розіп’ятим поряд з Ісусом (Луки 23:39-43). Ще за кілька хвилин до смерті цей злочинець був невіруючим (Матвія 27:44). Однак, в останню мить він розкаявся та визнав Ісуса Царем Небесного Царства. Господь дав йому благословенну обіцянку: «Сьогодні ти будеш зі Мною в раю!» (Луки 23:43; тут і далі – Четвертй сучасний переклад Українського Біблійного Товариства).

Хоча історія зі злочинцем на хресті показує, що навернення в останню мить можливе, Біблія закликає нас до покаяння зараз, не чекаючи до останнього. Іван Хреститель попереджав: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне!» (Матвія 3:2). Ісус проповідував те ж саме – про необхідність негайного покаяння (Матвія 4:17).

Біблія попереджає нас про швидкоплинність життя. «Адже це пара, що на мить з’являється, а потім зникає» (Якова 4:14). Нам сказано розглядати питання щодо навернення не колись, а вже! «Сьогодні, коли почуєте Його голос, не зробіть закам’янілими ваші серця» (Євреям 4:7). Ніхто з нас не знає, скільки часу нам залишилося в цьому житті або якими будуть обставини нашої смерті. Ми можемо померти раптово, несподівано, що виключає можливість навернення на смертному одрі. Єдиний розумний варіант – покаятися та повірити в Ісуса Христа вже сьогодні. «Адже сказано: У сприятливий час Я вислухав тебе і в день спасіння допоміг тобі. Ось тепер – час сприятливий! Ось тепер – день спасіння!» (2 Коринтянам 6:2).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що говорить Біблія про навернення на смертному одрі?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries