settings icon
share icon
Запитання

Чи є кіберсекс/секс по телефону гріхом?

Відповідь


У Біблії не згадується кіберсекс або секс по телефону, бо, вочевидь, нічого цього не існувало в біблійні часи. Відповідь на наше питання певним чином залежить від того, чи люди перебувають у шлюбі. Якщо так, то кіберсекс/секс по телефону підпадає під принцип «взаємної згоди» із 1 Коринтянам 7:5. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої статті про те, що допустимо для християнських пар у сексі.

Щодо позашлюбних відносин Боже Слово викладає деякі принципи, які безперечно можуть застосовуватись і до кіберсексу/сексу по телефону. У посланні до Филип'ян 4:8 сказано: «Наостанку, брати: те, що істинне, що чесне, що справедливе, що чисте, що любе, що гідне хвали, – коли яка чеснота або коли яка похвала, – про це роздумуйте» (тут і далі – Сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Існує багато інших уривків зі Святого Письма, в яких вказується, що секс поза шлюбом є гріхом (Дії 15:20; 1 Коринтянам 5:1; 6:13, 18; 7:2; 10:8; 2 Коринтянам 12:21; Галатам 5:19; Ефесянам 5:3; Колосянам 3:5; 1 Солунянам 4:3; Юди 7). Сам Ісус навчав, що бажати чогось гріховного вже є гріхом: «Ви чули, що було сказано: Не чини перелюбу. А Я кажу вам, що кожний, хто погляне на жінку, щоби пожадати її, той уже вчинив перелюб з нею у своєму серці» (Матвія 5:27-28). У книзі Притчі 23:7 написано: «Бо він такий, як у нього його думки».

Кіберсекс і секс по телефону – це, насправді, бажання чогось гріховного (розпусти чи перелюбу). Це збуджує фантазії про те, що є аморальним і не може вважатися шляхетним, справедливим, чистим, приємним, чудовим, доброчесним або гідним похвали. Кіберсекс і секс по телефону – це віртуальний перелюб. Це хтива фантазія про іншу людину та заохочення іншої людини до аморальної похоті. Вони ведуть людину «в рабство нечистоті» (Римлянам 6:19). Людина, що є аморальною в своєму розумі та бажаннях, зрештою стане аморальною і у своїх діях. Тому, так – кіберсекс і секс по телефону за межами шлюбу є гріхом.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи є кіберсекс/секс по телефону гріхом?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries