settings icon
share icon
Запитання

Що таке насадження церков?

Відповідь


Насадженням або заснуванням нової церкви є створення організації віруючих на новому місці. Процес насадження церкви включає євангелізацію, залучення нових віруючих, підготовку церковних лідерів й організацію церкви за новозавітним зразком. Зазвичай процес також включає написання статуту церкви та / або доктринальної заяви, а також пошук місця для зібрань, придбання нерухомості чи зведення нової будівлі.

Загальна діяльність «місій» зосереджена на заснуванні нових церков. Над цим працюють місіонери, які концентрують свої зусилля на поширенні й викладанні Божого Слова. Інші місіонери, що є фахівцями в певних галузях, не можуть офіційно вважатися «засновниками церков», але надають їм цінну допомогу. Такими допоміжними місіонерами є радіодиктори, пілоти, видавці, перекладачі Біблії та медики.

Кінцевою метою насадження церкви є прославлення Господа в певній місцевості шляхом заснування автономної громади віруючих, яка розвивається самостійно. Як тільки мету досягнуто й церква може функціонувати самостійно, засновник церкви, зазвичай, прямує в інше місце та починає процес заново.

Заснування нових церков відповідає Біблії. Під час своїх подорожей апостол Павло завжди намагався перебувати достатньо часу в кожному місті для створення місцевої громади та підготовки її керівництва (Дії 14:21-23). Пізніше він намагався знову відвідувати ці церкви, аби підтримати й зміцнити їх у вірі (Дії 15:41; 1 Солунянам 3:2). З часом церкви, засновані ним, самі посилали місіонерів, тому служіння з насадження церков продовжувалося (1 Солунянам 1:8).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що таке насадження церков?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries