settings icon
share icon
Запитання

Чи потрібно відвідувати церкву, аби потрапити на небеса?

Відповідь


Спасіння отримується у Христі. «Так-бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16). Господь віддав Свого Сина, щоб ми могли мати вічне життя, цим самим скасувавши наш обов'язок робити добрі діла, включаючи відвідання церкви, аби потрапити на небеса. Вічне життя здобувається лише через віру у Христа. «Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя» (1 Івана 5:12). Ті, хто вірить в Ісуса та визнає Його жертву як плату за свої гріхи, житимуть вічно на небесах; а хто нехтує Ним, – ні.

Ми не зможемо заслужити вічність на небесах будь-якою кількістю відвідувань церкви. Так само і невідвідування церкви не призведе до втрати спасіння. Проте відвідувати церкву необхідно. Всесвітня церква, що складається з усіх віруючих у Христа, – це Його тіло (Колосянам 1:18), а також Його наречена (Об'явлення 21:2). Вона є місцем спілкування християн. Крім того, як члени Тіла Христового ми маємо певні дари Духа, і нам слід використовувати їх для Господньої слави та збудування інших. Щоб церковне тіло функціонувало належним чином, усі його «члени» мають бути разом (1 Коринтянам 12:14-20).

Християни стали «новими створіннями» в Ісусі (2 Коринтянам 5:17) та повинні прагнути відвідувати церкву, усвідомлюючи, що це надзвичайно важливо для їхнього духовного розвитку та зрілості. Небажання ходити до церкви може вказувати на відсутність духовного зросту або розчарування в «організованій релігії». Справді, у наш час існують хибні вчення, і немає ідеальної церкви, але в більшості місць є громади істинно віруючих людей. Правдива, всесвітня Церква представлена у тих громадах, чиє вчення засноване на Святому Письмі, які в усьому шанують Христа, разом поклоняються Богові та служать одне одному. І хоча відвідування церкви не гарантує вічного життя, пошук хорошої місцевої церкви має вирішальне значення для християн.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи потрібно відвідувати церкву, аби потрапити на небеса?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries