settings icon
share icon
Запитання

Що може бути вагомою причиною для припинення стосунків із хлопцем/дівчиною?

Відповідь


Це – складне питання, незважаючи на те, що було сказано або зроблено щодо вас. Перше, що слід пам’ятати, – це вказівку прощати кривдника, яку Ісус дав Петрові: «Тоді, підійшовши до Нього, Петро сказав: Господи, якщо згрішить мій брат проти мене, чи маю йому прощати до семи разів? Відповів йому Ісус: Не кажу тобі до семи разів, але до сімдесяти разів по сім» (Матвія 18:21-22; тут і далі – Сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Прощення іншої людини має бути першим кроком, який необхідно здійснити, вирішуючи, що робити з відносинами.

Побачення можна розглядати як практику перед шлюбом. Це не означає, що ви зобов’язані залишатися з людиною, з якою почали зустрічатися, та одружитися з нею. Бог може привести вас до когось іншого, але найкраще прощати і намагатися вирішувати проблеми, якщо – через ревну, смиренну молитву – Господь не вказує вам припинити ці стосунки. Вам слід реалізувати на практиці побудову відносин так, як би ви це робили у шлюбі, а не тікати, коли ваш потенційний шлюбний партнер чинить щось, що непокоїть або ранить вас.

Є одна річ, яка безперечно має змусити нас замислитися щодо припинення стосунків із хлопцем/дівчиною. Павло каже в 1 Коринтянам 5:9-11: «Написав я вам у посланні не спілкуватися з розпусниками; і то не взагалі з розпусниками цього світу – з користолюбцями, грабіжниками чи з ідолопоклонниками, бо інакше ви мали б вийти з цього світу; але тепер я написав вам не спілкуватися з тим, хто називає себе братом, але є розпусником або користолюбцем, ідолопоклонником чи наклепником, п’яницею або грабіжником, – з такими навіть не їсти разом». Якщо ваш хлопець або дівчина потурає будь-якому з цих гріхів – апостол каже, що стосунки з такою людиною слід припинити. Ті, чиє життя характеризується жадібністю, аморальністю, ідолопоклонством тощо, не є належними шлюбними партнерами.

У кожній ситуації можуть бути різні обставини, і завжди складно сказати комусь, що робити в його конкретному випадку. Очевидно, що Бог бажає, щоб ми виявляли прощення в усіх ситуаціях, але щодо припинення стосунків із хлопцем/дівчиною єдиний спосіб дізнатися, як вирішити проблему, – через молитву, проникливість, мудрість і великодушність.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що може бути вагомою причиною для припинення стосунків із хлопцем/дівчиною?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries