settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія каже про бісексуальність? Чи є бісексуальність гріхом?

Відповідь


У Біблії ніде прямо не згадується про бісексуальність. Але з засудження гомосексуалізму стає зрозуміло, що бісексуальність також слід вважати гріхом. Книга Левіти 18:22 називає одностатеві сексуальні зносини гидотою. У Римлянам 1:26-27 такі зносини засуджуються як протиприродні. У 1 Коринтянам 6:9 сказано, що гомосексуалісти не успадкують Божого Царства. Ці істини рівною мірою стосуються як гомосексуалістів, так і бісексуалів.

Боже Слово повідомляє нам, що людина стає бісексуальною або гомосексуальною через гріх (Римлянам 1:24-27). Тут необов'язково маються на увазі гріхи, скоєні цією людиною, а радше сам гріх як явище. Він викривляє, спотворює та перекручує все у творінні. Бісексуальність і гомосексуалізм викликані гріхом, що завдає нам духовної, розумової, емоційної та фізичної шкоди. Гріх – це «чума», а бісексуальність – лише один із симптомів.

Багато християн помилково акцентують увагу на бісексуальності й гомосексуалізмі як особливо важких гріхах. Але ніде в Біблії гомосексуалізм не описується як щось менш варте прощення, ніж будь-який інший гріх. Бісексуал є на такій же відстані від спасіння, як і «моральний» законник – за один крок. Бог пропонує прощення всім і кожному, хто повірить в Ісуса Христа як Спасителя. Це включає в себе й бісексуалів. Як тільки буде отримане спасіння через Христа, Господь почне процес знищення вчинків тіла (Галатам 5:19-21) й розвитку плодів Духа (в. 22-23). Іноді Він усуває наше бажання чинити певні гріхи, а іноді дає сили протистояти спокусі. Процес трансформації триває все життя. Коли ми зазнаємо невдачі, то вірний і праведний Бог прощає й очищує нас (1 Івана 1:9). І розпочавши в нас добре діло, Він завершить його (Филип'янам 1:6). Обітниця про нове творіння доступна кожному, хто покладається на Христа (2 Коринтянам 5:17).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія каже про бісексуальність? Чи є бісексуальність гріхом?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries