settings icon
share icon
Запитання

Чи використовував Бог «великий вибух» для створення всесвіту?

Відповідь


Деякі християни категорично відкидають теорію «великого вибуху». Вони розглядають її як спробу пояснити походження всесвіту без Бога. Інші вважають, що це можливо за умови, що Він сам спричинив цей вибух. Господь, у Своїй безмежній мудрості та силі, міг би так учинити для створення всесвіту, але Він цього не зробив. Ми можемо з абсолютною впевненістю стверджувати, що Біблія відкидає цю думку. Нижче наведені деякі суперечності між Біблією та теорією великого вибуху:

У Буття 1 сказано, що Бог створив Землю раніше за сонце та зірки. А теорія великого вибуху вимагає, щоб усе було навпаки. У Буття 1 Господь створює землю, сонце, місяць, зірки, рослинність, тварин і людство протягом шести 24-годинних днів. У теорії великого вибуху йдеться про мільярди років. У Буття 1 Бог створив усю матерію за допомогою Свого слова. Теорія великого вибуху починається з уже існуючої матерії та не пояснює первинне джерело чи причину виникнення матерії.

У Буття 1 Бог вдихнув життя в бездоганне тіло Адама. Теорії великого вибуху потрібні мільярди років і мільярди випадковостей, аби дійти до першої людини; і вона ніколи не зможе пояснити, як першій мікроскопічній формі життя вдалося «еволюціонувати» з неживого атома. У Біблії Бог – вічний, а матерія та всесвіт – ні. Існують різні варіанти теорії великого вибуху, але в більшості з них всесвіт і/або матерія – вічні. У Буття 1 передбачається існування Бога: «На початку Бог...». А справжня мета теорії великого вибуху – спростувати Його існування.

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Чи використовував Бог «великий вибух» для створення всесвіту?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries