settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія говорить про некромантію?

Відповідь


Некромантія визначається як заклинання духів померлих для надприродного відкриття майбутнього або впливу на хід подій. У Біблії некромантія також називається «ворожінням», «чаклунством» і «чародійством» та неодноразово забороняється як гидота перед Богом (Левит 19:26; Повторення Закону 18:10; Галатам 5:19-20; Дії 19:19). Господь висловлюється проти неї украй категорично, і нам слід її уникати, як і будь-якого іншого зла.

На це існує дві причини. По-перше, некромантія привертає демонів і відкриває тих, хто її практикує, для їхніх атак. Сатана та злі ангели прагнуть знищити нас, а не ділитися істиною чи мудрістю. Біблія говорить, що наш «супротивник – диявол – ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого» (1 Петра 5:8). По-друге, некромантія для отримання інформації покладається не на Господа, Який обіцяє вільно дарувати мудрість усім, хто просить про це (Якова 1:5). Це вкрай важливо, тому що Він завжди бажає привести нас до істини та життя, а демони постійно намагаються привести до обману й смерті.

Ідея про те, що до померлих людей можна звертатися за інформацією, є оманою. Той, хто прагне такого контакту, неминуче звертається до демонічних сил, а не до духів померлих близьких. Після смерті людина відправляється на небеса, якщо вона повірила в Ісуса як Спасителя, або ж у пекло – якщо не повірила. Між мертвими та живими спілкування неможливе. Тому пошук контактів із померлими непотрібний і вкрай небезпечний.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія говорить про некромантію?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries