settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія говорить про медіумів?

Відповідь


Біблія абсолютно однозначно висловлюється щодо діяльності медіумів, ченелінгу та контактів із померлими. У Левит 19:31 написано: «Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними». Далі, у Левит 20:6, сказано: «А душа, що звертається до померлих духів та до чарівників, щоб блудити за ними, – то Я зверну Своє лице проти тієї душі, – і винищу того з-посеред народу його». Повторення Закону 18:12 називає діяльність медіумів або ченелінг із померлими «гидотою». Очевидно, що Бог вважає такі дії гріховними та марними.

Саул, могутній цар Ізраїлю, досягнув кінця свого трагічного відпадіння від Бога, звернувшись до медіума, коли Господь не надав йому необхідної відповіді. У 1 Самуїла 28:6-20 Саул просить ворожку викликати духа пророка Самуїла. Пізніше, у 1 Хронік 10:13-14, зазначається, що цей учинок був фатальним: «І помер Саул за своє беззаконня, що він ним спроневірився проти Господа через Господнє слово, якого не тримався, а також через те, що питався віщого духа, щоб вивідати, а не вивідував від Господа. І Він убив його…».

Нам як християнам слід звертатися за відповідями на наші питання до Бога. Молитва або контакт із будь-якою іншою потойбічною істотою – це ідолопоклонство. Молитва до будь-якої померлої людини, включаючи апостолів, Марію та інших, не дуже відрізняється від проведення сеансу та звернення до померлого родича за допомогою. Більшість із так званих медіумів – насправді шахраї, що використовують трюки з пам'яттю, підсадних учасників і спеціальні ефекти для введення людей в оману. Ті ж, що не є обманщиками, співпрацюють із небезпечними духовними істотами. Поплічники сатани вміло виявляють себе як корисні духи – таким чином їм набагато легше заплутувати й розбещувати людей, які відкривають їм свій розум.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія говорить про медіумів?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries