settings icon
share icon
Запитання

Чи потрібно людині охреститися, аби брати участь у причасті?

Відповідь


У Святому Письмі не вказано, що людина має бути хрещеною, щоби брати участь у Вечері Господній. Водночас загальною вимогою для хрещення та участі у причасті є спасіння через віру у смерть, поховання та воскресіння Ісуса Христа.

Вечеря Господня була заснована Ісусом під час пасхальної трапези з Його учнями напередодні розп’яття (Матвія 26:20-28). В Євангелії від Матвія 28:19 сказано, що після смерті й воскресіння нашого Господа, Він доручив Своїм учням іти по всьому світу та проповідувати Його Євангеліє. Ісус також велів хрестити новонавернених. Водне хрещення в ім’я Трійці практикувалося церквою від самого початку її існування. Єдиною вимогою, як зазначено вище, є віра в Господа Ісуса Христа як Спасителя. Хрещення є актом спасіння й покори нашому Господу. Воно, на думку багатьох дослідників Біблії, має бути першим кроком у християнському учеництві.

Вечеря Господня для тих, хто вірить у Христа, – це спосіб спілкування зі своїм Господом і згадка про Його смерть. А хрещення є важливою відмітною ознакою християн. Той, хто ніколи не був хрещений, може бути віруючим, але він публічно не проголосив себе таким і не зробив першого кроку послуху Христові. Можливо, це і є причиною того, чому в деяких церквах вимагають хрещення перед участю в Господній Вечері. Однак, знову-таки, Святе Письмо ніде не вказує про це.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи потрібно людині охреститися, аби брати участь у причасті?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries