settings icon
share icon
Запитання

Як я можу бути впевнений у своєму спасінні?

Відповідь


Як ви можете знати напевно, що спасенні? Прочитайте 1 Івана 5:11-13: «А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це – у Сині Його. Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя. Оце написав я до вас, що віруєте в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що ви, віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя». Хто вони – ті, хто має Сина Божого? Це ті, хто повірив у Нього і прийняв Його (Івана 1:12). Якщо ви маєте Ісуса – ви маєте життя. І життя не тимчасове, а вічне.

Бог бажає, аби ми були впевнені у нашому спасінні. Ми не можемо вести своє християнське життя, щодня сумніваючись і непокоячись про те, чи дійсно ми спасенні. Саме для цього план спасіння викладений у Біблії максимально зрозуміло. Вірте в Ісуса Христа і будете спасенні (Івана 3:16; Дії 16:31). Чи вірите ви, що Ісус є Спасителем і що Він помер, аби понести покарання за наші гріхи (Римлянам 5:8; 2 Коринтянам 5:21)? Чи покладаєтесь ви лише на Нього у вашому спасінні? Якщо так, то ви спасенні! Впевненість – це відсутність будь-яких сумнівів. Приймаючи у серце Слово Боже, ви можете без жодних сумнівів приймати факт і реальність вашого вічного спасіння.

Ісус Сам підтверджує це, говорячи про тих, що увірували в Нього: «І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки. Мій Отець, що дав їх Мені, Він більший за всіх, – і вихопити ніхто їх не може Отцеві з руки» (Івана 10:28-29). Знову ж таки, тут наголошується на «вічному житті». Ніхто, навіть ви самі, не в стані відібрати дар спасіння Христа.

Запам’ятайте ці вірші. Ми зберігаємо Слово Боже у наших серцях, щоб не грішити проти нього (Псалтир 118:11), а це включає і сумніви. Радійте від того, що Боже Слово повідомляє вам, – замість сумнівів ми можемо жити з упевненістю! Ми можемо отримати впевненість з особистого твердження Христа про те, що наше спасіння ніколи не буде піддане сумніву. Наша впевненість основана на Божій любові до нас через Ісуса Христа. Послання від Юди 24-25 говорить: «А Тому, Хто може вас зберегти від упадку, і поставити перед Своєю славою непорочними в радості, Єдиному премудрому Богові, Спасителеві нашому через Ісуса Христа, Господа нашого, слава, могутність, сила та влада перше всього віку, і тепер, і на всі віки! Амінь».

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу бути впевнений у своєму спасінні?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries