settings icon
share icon
Запитання

Чи є в ангелів крила?

Відповідь


Найпоширеніший образ ангела – це, по суті, людина з крилами. Це не відповідає Біблії. І хоча Святе Письмо часто описує ангелів, що з'являються у вигляді людей, це не означає, що вони за своєю природою схожі на нас. Окрім того, описи ангелів із крилами є досить нечисленними. Водночас, у Біблії насправді згадуються два типи ангелів, що мають крила: херувими (Вихід 25:20; Єзекіїля 10) та серафими (Ісаї 6:2). Можливо, що це два найвищі «класи» ангелів. Отже, очевидно, що деякі з них справді мають крила.

Біблія повідомляє, що ангели – це духовні істоти (Євреям 1:14). Описи херувимів у 10-му розділі Єзекіїля та серафимів у 6-му розділі Ісаї є доволі незвичними. Вочевидь пророкам було складно детально передати свої дивовижні видіння небес і ангелів. Нам не зовсім зрозуміло, навіщо ангелам як духовним істотам потрібні крила. Щоб літати, дух не має в них потреби. Ангели не обмежені законами фізичного всесвіту.

Отже, чи є в ангелів крила? Так, у деяких з них вони є. Проте нам не слід зводити те, що ангели можуть або не можуть робити, до свого обмеженого розуміння крил, які мають деякі ангели згідно з описами в Біблії.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи є в ангелів крила?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries