settings icon
share icon
Запитання

Чи може в останні часи мати місце обман за участю інопланетян/прибульців?

Відповідь


Ми знаємо, що описані в Біблії події, пов'язані з останнім часом, включатимуть масштабний обман (Матвія 24:24). У наші дні зростає інтерес до теорії про те, що в цьому обмані будуть задіяні інопланетні істоти. Як не дивно, з позиції християнства ця теорія є достатньо ймовірною. І хоча у Святому Письмі нічого не сказано про те, що інопланетяни існують насправді, в ній згадуються прибульці з іншого світу – світу духовного.

Відвідування землі демонами (грішними ангелами) були засвідчені та описані від самого початку. Із зустрічі Єви з сатаною ми знаємо, що сили зла з цікавістю спостерігають за розвитком людства. Вони прагнуть втрутитися, бажаючи відволікти людей від поклоніння Богові та привернути їхню увагу до себе.

Інший важливий приклад взаємодії демонів з людьми пов'язаний із приходом «Божих синів» (Буття 6:4). У цьому уривку йдеться про те, що ці могутні істоти через статеві зносини з жінками створили расу велетнів. Між біблійним описом та історіями, знайденими в інших стародавніх культурах, існує вражаюча схожість. Наприклад, грецька міфологія сповнена оповідань про титанів і напівбогів. У текстах древніх шумерів згадуються «ануннаки» – божества, що зійшли з небес та оселилися на землі серед людей. Також цікаво зазначити, що «боги» шумерів часто приходили до них у вигляді змій.

Ці розповіді, разом з дивовижними створіннями стародавніх часів, привели до виникнення теорії про те, що демони під виглядом інопланетних істот колись приходили на землю, «одружувалися» з людськими жінками та принесли людям неймовірну мудрість і знання, намагаючись відвернути їх від Бога. Із досвіду спілкування Єви зі змієм ми бачимо, що демони з легкістю вдаються до спокуси вищою мудрістю, щоб звабити людей.

Чи може в останні часи мати місце такий обман, коли демони знову з'являться в подобі інопланетян? Біблія безпосередньо не торкається цього питання, проте це є доволі ймовірним з цілої низки причин. По-перше, Святе Письмо каже нам, що світ об'єднається під владою антихриста. Для досягнення єдності між усіма релігіями світу було би розумно, щоб цей «об'єднувач» походив із зовнішнього, «нейтрального» середовища – позаземного. Важко уявити, щоб одна релігія взяла гору над усіма іншими, якщо спокусою та силою нової «релігії» не стануть нові, позаземні знання. Це відповідає спробам обману в минулому і стало би надзвичайно ефективним способом зваблення великої кількості людей.

По-друге, цей демонічний обман міг би дати відповідь на питання про походження Землі. Наукова теорія про те, що життя на Землі спонтанно еволюціонувало, не відповідає на питання про його виникнення. Навіть якщо всесвіт з'явився від «великого вибуху», це не пояснює, що саме викликало цей вибух. Якби «інопланетні істоти» прибули та надали позаземне пояснення життю на землі, таке пояснення було би дуже переконливим.

По-третє, демони, що маскуватимуться під інопланетних відвідувачів, зможуть багатьох обманути ознаками й чудесами. Антихрист і лжепророк чинитимуть вражаючі чудеса: «Його прихід – за чином сатани – буде з усякою силою й знаками та з неправдивими чудами» (2 Солунянам 2:9; див. також Об'явлення 13:3).

Враховуючи увагу, що приділяється інопланетянам/прибульцям у засобах масової інформації, війську демонів було би легко реалізувати такий обман. Дуже багато фільмів, книг та телевізійних шоу розглядають існування інопланетян як факт і фантазують на тему їхніх візитів. Щораз більше людей вірять в існування інопланетян/прибульців. Крім того, на кожний фільм про «поганих прибульців», де вони зображені ворожими істотами (наприклад, «Війна світів» і «Знаки»), припадає, мабуть, по два фільми про «хороших прибульців», що подають інопланетних відвідувачів добрими і навіть корисними істотами («Інопланетянин», «День, коли Земля зупинилася», «Близькі контакти третього ступеня», «Людина зі сталі» тощо). Такі фільми впливають на масову свідомість. Справа не в тому, що всі фільми про інопланетян є поганими, проте, згідно з обговорюваною теорією, вони можуть сприяти формуванню позитивної суспільної думки в рамках підготовки сатанинського обману глобальних масштабів в останній час.

Але навіть якщо демони розробляють такий план, нам не слід боятися. Ми знаємо правду, тому не боїмося брехні. Господь сказав, що Він не залишить нас і захистить (Ісаї 41:10; Матвія 10:31). Демони та ангели не є всемогутніми чи всюдисущими. Крім того, «Бог нас не призначив на гнів» (1 Солунянам 5:9); і ми вважаємо, що коли з'явиться антихрист і демонічний обман захопить світ, церква вже буде підхоплена. Ми віримо в Господа як Спасителя, Визволителя й Захисника наших душ (Псалом 9:10; 21:5). Врешті-решт істина переможе, тому, разом з Іваном, ми вигукуємо: «Амінь. Прийди, Господи Ісусе!» (Об'явлення 22:20).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи може в останні часи мати місце обман за участю інопланетян/прибульців?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries