Питання про Адама та Єву?


Запитання: Питання про Адама та Єву?

Відповідь:
Відповідь: Чи були Адам і Єва спасенні? Біблія конкретно не повідомляє, чи були спасенні Адам і Єва. Вони були єдиними людьми, які знали Бога, перш ніж були заплямовані гріхом. Отже, навіть після свого падіння, вони все одно знали Його краще за будь-кого із нас сьогодні. Адам і Єва, безумовно, вірили та залежали від Бога. Він продовжував говорити з ними і задовольняти їхні потреби після гріхопадіння. Вони знали про Господню обітницю послати Спасителя. Після гріхопадіння Бог зробив Адамові та Єві шкіряний одяг (Буття 3:21), що багато дослідників сприймають як перший акт принесення в жертву тварини, який провіщував майбутню смерть Христа на хресті за гріхи світу. Склавши ці факти воєдино, ми можемо дійти висновку, що Адам і Єва були спасенні та насправді потрапили на небо/рай після смерті.

Скільки дітей було в Адама та Єви? Біблія не називає точної кількості. В Адама та Єви народилися Каїн (Буття 4:1), Авель (Буття 4:2), Сиф (Буття 4:25) і багато інших синів та дочок (Буття 5:4). З огляду на те, що вони зберігали здатність народжувати дітей протягом сотень років, цілком можливо, що в них було понад 50 дітей.

Коли були створені Адам і Єва? Якщо дослідити історію Старого Завіту та вік людей у 5-му розділі книги Буття, то можна дійти висновку, що Адам і Єва були створені приблизно в 4000 році до н.е.

Чи були Адам і Єва печерними людьми? Розділ 3 книги Буття передає цілком інтелектуальну розмову Адама та Єви з Богом. Вони, можливо, були «примітивними» у своєму розумінні багатьох речей, проте в жодному разі не були «мавпоподібними» чи розумово недорозвиненими людьми. Насправді, вони були найдосконалішими людськими істотами в історії світу.

Як довго Адам і Єва перебували в Едемському саду, перш ніж згрішити? У Біблії прямо не сказано, скільки часу Адам і Єва провели в Едемському саду до гріхопадіння. Але створюється враження, що пробули вони там короткий період, можливо, день або два. Діти у них народилися вже після гріхопадіння (Буття 4:1-2), тож навряд чи вони перебували в саду дуже довго.

Чи мали Адам і Єва пупки? Пупок утворюється пуповиною, що з'єднує дитину з матір'ю в утробі. Адам і Єва були створені безпосередньо Богом, а не народилися у звичайний спосіб. Отже, швидше за все, що вони пупків не мали.

English

Повернутися на стартову українську сторінку

Питання про Адама та Єву?


Дізнайтеся, як ...

Провести вічність із БогомОтримати прощення від Бога