settings icon
share icon
Запитання

Питання про Адама та Єву?

Відповідь


Відповідь: Чи були Адам і Єва спасенні? Біблія конкретно не повідомляє, чи були спасенні Адам і Єва. Вони були єдиними людьми, які знали Бога, перш ніж були заплямовані гріхом. Отже, навіть після свого падіння, вони все одно знали Його краще за будь-кого із нас сьогодні. Адам і Єва, безумовно, вірили та залежали від Бога. Він продовжував говорити з ними і задовольняти їхні потреби після гріхопадіння. Вони знали про Господню обітницю послати Спасителя. Після гріхопадіння Бог зробив Адамові та Єві шкіряний одяг (Буття 3:21), що багато дослідників сприймають як перший акт принесення в жертву тварини, який провіщував майбутню смерть Христа на хресті за гріхи світу. Склавши ці факти воєдино, ми можемо дійти висновку, що Адам і Єва були спасенні та насправді потрапили на небо/рай після смерті.

Скільки дітей було в Адама та Єви? Біблія не називає точної кількості. В Адама та Єви народилися Каїн (Буття 4:1), Авель (Буття 4:2), Сиф (Буття 4:25) і багато інших синів та дочок (Буття 5:4). З огляду на те, що вони зберігали здатність народжувати дітей протягом сотень років, цілком можливо, що в них було понад 50 дітей.

Коли були створені Адам і Єва? Якщо дослідити історію Старого Завіту та вік людей у 5-му розділі книги Буття, то можна дійти висновку, що Адам і Єва були створені приблизно в 4000 році до н.е.

Чи були Адам і Єва печерними людьми? Розділ 3 книги Буття передає цілком інтелектуальну розмову Адама та Єви з Богом. Вони, можливо, були «примітивними» у своєму розумінні багатьох речей, проте в жодному разі не були «мавпоподібними» чи розумово недорозвиненими людьми. Насправді, вони були найдосконалішими людськими істотами в історії світу.

Як довго Адам і Єва перебували в Едемському саду, перш ніж згрішити? У Біблії прямо не сказано, скільки часу Адам і Єва провели в Едемському саду до гріхопадіння. Але створюється враження, що пробули вони там короткий період, можливо, день або два. Діти у них народилися вже після гріхопадіння (Буття 4:1-2), тож навряд чи вони перебували в саду дуже довго.

Чи мали Адам і Єва пупки? Пупок утворюється пуповиною, що з'єднує дитину з матір'ю в утробі. Адам і Єва були створені безпосередньо Богом, а не народилися у звичайний спосіб. Отже, швидше за все, що вони пупків не мали.

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Питання про Адама та Єву?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries