settings icon
share icon
Запитання

Я щойно повірив(-ла) в Ісуса… що тепер?

Відповідь


Я щойно повірив(-ла) в Ісуса… що тепер?

Вітаємо! Ви прийняли рішення, яке назавжди змінить ваше життя! Можливо, ви задаєтеся питанням: «А що тепер? Як мені розпочинати свою подорож з Богом?» У Біблії описані п’ять кроків, які допоможуть вам обрати вірний напрямок. Коли під час вашої подорожі у вас виникатимуть запитання, будь-ласка, завітайте на www.gotquestions.org/Ukrainian.

1. Переконайтеся, що правильно розумієте спасіння.

Текст 1 Івана 5:13 повідомляє нам: «Ось це я написав вам, віруючим в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя». Бог хоче, щоб ми розуміли спасіння. Бог хоче, щоб ми мали тверде переконання в тому, що спасенні. Коротко повторімо ключові аспекти спасіння:

А) Усі ми згрішили. Ми всі чинили речі, неприємні для Бога (Римлян 3:23).

Б) Через наш гріх ми заслуговуємо покарання вічним відокремленням від Бога (Римлян 6:23).

В) Ісус помер на хресті, щоб заплатити за наші гріхи (Римлян 5:8; 2 Коринтян 5:21). Він помер замість нас, прийнявши покарання, призначене нам. А воскресіння Ісуса довело, що Його смерть була достатньою платою за наші гріхи.

Г) Бог дарує прощення і спасіння всім, хто покладається у своїй вірі на Ісуса, вірячи у Його смерть як відплату за гріхи (Івана 3:16; Римлян 5:1; 8:1).

Це і є спасіння! Якщо ви повірили в Ісуса Христа як вашого Спасителя – ви спасенні! Усі ваші гріхи прощені, і Бог обіцяє ніколи не залишити вас (Римлян 8:38-39; Матвія 28:20). Пам’ятайте – ваше спасіння гарантоване Ісусом Христом (Івана 10:28-29). Якщо ви вірите в Ісуса як вашого єдиного Спасителя, то можете бути впевнені, що проведете вічність із Богом на Небесах!

2. Знайдіть церкву, що навчає Біблії.

Церква – це не будівля. Церква – це люди. Віруючим в Ісуса Христа надзвичайно важливо перебувати в єдності один з одним. У цьому полягає одна з першочергових цілей церкви. Тепер, коли ви повірили в Ісуса Христа, ми закликаємо вас знайти церкву, що дотримується Біблії, та поговорити з її лідером. Повідомте йому про вашу нову віру в Ісуса Христа.

Другою метою церкви є дослідження Біблії. Ви зможете дізнатися, як застосовувати Божі вказівки у своєму житті. Розуміння Біблії – це ключ до успішного та дієвого християнського життя. 2 Тимофія 3:16-17 стверджує: «Усе Писання богонатхненне й корисне для навчання, для докору, для виправлення, для виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, на всяке добре діло готова».

Третьою ціллю церкви є поклоніння. Поклоніння – це подяка Богові за все, що Він зробив. Бог урятував нас. Бог любить нас і дає нам усе необхідне. Бог скеровує та наставляє нас. Як ми можемо не дякувати Йому?! Бог святий, праведний, люблячий, милосердний і сповнений благодаті. Текст Об’явлення 4:11 проголошує: «Достойний Ти, Господи і Боже наш, прийняти славу, честь і силу, бо Ти створив усе, і завдяки Твоїй волі все постало і було створене!»

3. Виділіть час для щоденного спілкування з Богом.

Для нас надзвичайно важливо щодня проводити час у спілкуванні з Богом. Дехто називає це «тихою годиною». Інші – «посвяченням», тому що це час, коли ми посвячуємо себе Богу. Дехто проводить цей час уранці, дехто – ввечері. Не має значення, як ви назвете цей час, або коли проводитимете його. Важливо регулярно проводити час із Богом. Із чого складається наш час із Богом?

А) Молитва. Молитва – це просто розмова з Богом. Розповідайте Богові про свої турботи і проблеми. Просіть Його дати вам мудрість і пораду. Просіть Бога забезпечити ваші потреби. Говоріть Богові, як сильно ви любите Його і як цінуєте все, що Він робить для вас. У цьому і полягає молитва.

Б) Читання Біблії. На додаток до вивчення Біблії в церкві, вам слід читати Біблію самостійно. Біблія містить усю інформацію, необхідну вам для успішного християнського життя. Вона містить Божі поради стосовно того, як приймати правильні рішення, як пізнавати Божу волю, як служити іншим і як зростати духовно. Біблія – це Боже Слово до нас. По суті, Біблія – це Божа інструкція, як вести наше життя, щоб воно було приємне для Нього та задовольняло нас.

4. Розвивайте стосунки з людьми, які можуть допомагати вам духовно.

1 Коринтян 15:33 говорить нам: «Не давайте себе обманути: погане товариство псує добрі звичаї». Біблія сповнена попереджень про те, який вплив «погані» люди можуть справляти на нас. Проведення часу з тими, хто займається гріховними справами, призведе до нашого спокушення. Характер тих, хто навколо нас, «відіб’ється» у нас. Саме тому так важливо оточувати себе тими людьми, які люблять Господа і посвячені Йому.

Спробуйте знайти друзів, можливо, зі своєї церкви, які зможуть допомогати та підтримувати вас (Євреїв 3:13; 10:24). Попросіть своїх друзів цікавитися вашим «тихим часом», вашою щоденною діяльністю і життєвою подорожжю з Богом. Запитайте, чи можете ви зробити те ж саме і для них. Це не означає, що ви повинні залишити всіх своїх друзів, які не знають Господа Ісуса як свого Спасителя. Продовжуйте дружити з ними і любити їх. Просто дайте їм зрозуміти, що Ісус змінив ваше життя і ви не можете робити ті речі, які робили зазвичай. Просіть Бога дати вам можливість поділитися вісткою про Ісуса з такими друзями.

5. Охрестіться.

Багато людей невірно розуміють хрещення. Слово «хреститися» означає занурюватися у воду. Хрещення – це біблійний спосіб публічного проголошення вашої нової віри у Христа і рішення слідувати за Ним. Занурення у воду символізує поховання з Христом, а вихід із води – Його воскресіння. У хрещенні ми ототожнюємо себе з Ісусовою смертю, похованням і воскресінням (Римлян 6:3-4).

Хрещення не спасає вас. Хрещення не змиває ваші гріхи. Хрещення – це просто крок послуху, публічного проголошення вашої віри лише у Христа як свого Спасителя. Якщо ви готові охреститися, поговоріть про це з церковним служителем.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Я щойно повірив(-ла) в Ісуса… що тепер?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries