settings icon
share icon
Запитання

Чи існує різниця між книгою життя та книгою життя Агнця?

Відповідь


У Новому Завіті вісім разів згадується «книга життя», і два з них конкретно стосуються книги життя, що належить Агнцеві, Ісусу Христу. Сім згадок ми знаходимо в книзі Об’явлення. Ті, чиї імена записані в книзі життя, належать Богові та отримали вічне життя.

Павло каже, що імена тих, хто працював поруч з ним, були записані до книги життя (Филип’янам 4:3), знову визначаючи її як перелік імен тих, хто отримав вічне спасіння. В Об’явленні 3:5 так само йдеться про книгу життя, в якій записані імена віруючих у Господа. Це ті, хто подолає випробування земного життя, доводячи, що їхнє спасіння є справжнім. Цей вірш також уточнює, що якщо ім’я є в книзі життя, то Ісус обіцяє, що Він ніколи його не зітре, ще раз підтверджуючи вчення про вічну безпеку. Господь Ісус, звертаючись до Церкви в цій частині Об’явлення, обіцяє визнати Своїх людей перед Отцем. Водночас, в Об’явленні 20:15 сказано про долю тих, чиїх імен немає в книзі життя, це – вічність у вогняному озері.

В Об’явленні 13:8 і 21:27 написано про «книгу життя Агнця», в якій також є імена всіх тих, хто був омитий кров’ю Агнця, Ісуса Христа. Агнець, що був заколений «від існування світу», має книгу, в якій записані всі ті, кого було викуплено Його жертвою. Вони увійдуть у святе місто, новий Єрусалим (Об’явлення 21:10), і житимуть вічно з Богом у раю. Оскільки в книзі життя записані всі, хто має вічне життя через Агнця, очевидно, що книга життя та книга життя Агнця – це одне й те ж саме.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи існує різниця між книгою життя та книгою життя Агнця?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries