settings icon
share icon
Запитання

Як реагувати на заяви, що хтось є втіленим Ісусом?

Відповідь


Час від часу хтось заявляє, що він – втілений Ісус. Дехто з цих людей навіть зовні схожий на Його популярні художні зображення. Якийсь час такі «втілення Христа» мають послідовників. Але з різних причин усіх їх зрештою викривають як шахраїв і шарлатанів. Важко підтримувати видимість ідеального життя. Як слід реагувати християнам, а також і нехристиянам, коли хтось заявляє, що він – втілений Ісус?

Насамперед слід зазначити, що перевтілення не є біблійною концепцією. Біблія навчає, що кожна людина помирає, а потім на неї чекає суд (Євреям 9:27). Ідея циклу смерті й реінкарнації, в якому перебувають людські істоти, пішла з індуїзму та буддизму. Це не є християнським / біблійним ученням і ніколи не було таким.

Друге пришестя Ісуса Христа докладно описане в книзі Об’явлення 19:11-16. Це не буде Його перевтіленням – Він Сам повернеться з усією Своєю славою. Він не народжуватиметься знову, не з’явиться у вигляді немовляти, як під час першого пришестя. Навпаки, Ісус повернеться в тому ж славному тілі, в якому залишив землю (Дії 1:11). Біблія також навчає, що Його повернення відбудеться під час великих світових потрясінь. Його друге пришестя відбудеться наприкінці Великої скорботи. Він повернеться як воїн-переможець, а не як князь світу.

Христос попереджав нас щодо багатьох неправдивих месій. Саме таким є кожний, хто заявляє про своє перевтілення в Нього. В Євангелії від Луки 17:23-24 Ісус заявив: «І скажуть вам: Ось тут! – або: Ось там! – не виходьте і не біжіть слідом. Адже як блискавка, блиснувши, світить від краю до краю неба, – так буде і Людський Син Свого дня» (Сучасний переклад Українського Біблійного Товариства; див. також Матвія 24:23-25). Ісус каже, що Його друге пришестя неможливо буде сплутати з чимось іншим. Не буде жодних сумнівів. Воно буде таким же очевидним, як потужний розряд блискавки в нічній темряві.

Кожний, хто стверджує, що він є втіленим Ісусом, – обманщик, шарлатан, псевдопророк і неправдивий месія. Не звертайте на таких уваги та не підтримуйте їх. Реінкарнація – цілковито небіблійне поняття. Друге пришестя Христа, описане в Біблії, не має нічого спільного з реінкарнацією. Він один раз народився, один раз помер і тепер Він – воскреслий та «живий навіки-віків» (Об’явлення 1:18).

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Як реагувати на заяви, що хтось є втіленим Ісусом?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries