settings icon
share icon
Запитання

Коли, як і чому Господь Бог карає нас, якщо ми грішимо?

Відповідь


Господнє покарання часто ігнорується як факт життя віруючих. Ми нерідко скаржимося на наші життєві обставини, не усвідомлюючи, що це – наслідки нашого власного гріха та частина люблячого та благодатного Господнього покарання за цей гріх. Егоцентрична неосвіченість може призвести до формування в житті віруючого звички грішити, несучи ще більше покарання.

Покарання не слід плутати з холоднокровним катуванням. Господнє покарання є реакцією Його любові до нас і Його бажання, щоб кожен із нас був святим. «Сину, Господнім покаранням не нехтуй і не слабни, коли Ним покараний. Бо кого Господь любить, того повчає, і карає кожного сина, якого приймає» (Притчі 3:11–12; див. також Євреям 12:5–11). Бог буде використовувати випробування та різні труднощі, аби повернути нас до Себе для покаяння. Результатом Його покарання буде сильніша віра та оновлені стосунки з Ним (Якова 1:2–4), не кажучи про знищення залежності від певного гріха.

Господня кара служить для нашого власного блага, щоб ми могли прославляти Його нашим життям. Він хоче, щоб ми демонстрували життя в святості, життя, що відображає нове єство, надане нам Богом: «Як діти послуху, не потураючи в незнанні вашим попереднім пожадливостям, але як Той, Хто покликав вас, є святий, будьте й ви святі в усьому вашому житті, адже написано: Будьте святі, як Я святий!» (1 Петра 1:14–16).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Коли, як і чому Господь Бог карає нас, якщо ми грішимо?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries