settings icon
share icon
Запитання

Чи актуальна Біблія сьогодні?

Відповідь


У Посланні до Євреїв 4:12 написано: «Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, – проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця». Хоча Біблія писалася більш ніж 40 авторами протягом близько 1500 років, її точність та актуальність у наш час залишається незмінною. Біблія є єдиним об’єктивним джерелом усіх відкриттів, які дані Богом про Себе і Його план для людства.

Біблія містить великий масив інформації про навколишній світ, підтвердженої науковими спостереженнями і дослідженнями. Деякі з цих текстів включають Левит 17:11; Еклезіяста 1:6-7; Йова 36:27-29; Псалтир 103:25-27 і Колосянам 1:16-17. Багато різних характерів яскраво описані у процесі розкриття біблійного відкриття Божественного плану викуплення людства. За допомогою цього Біблія надає різноманітну інформацію про поведінку і схильності людини. Наш особистий щоденний досвід показує, що ці відомості є більш точними і наглядними, ніж у будь-якому підручнику з психології. Крім того, багато історичних фактів, які згадуються в Біблії, були підтверджені небіблійними джерелами. Часто історичні дослідження показують надзвичайну схожість біблійних повідомлень про певні події з повідомленнями світського походження. І в багатьох випадках Біблія вважається більш точною історично.

Тим не менше, Біблія не є ні історичною книгою, ні психологічним дослідженням, ні науковим протоколом. Біблія – це Божественний опис Самого Себе, Своїх бажань і планів щодо людства. Найбільш важливою складовою цього відкриття є історія нашого відокремлення від Бога через гріх і відновлення стосунків, забезпеченого нам через жертву Божого Сина, Ісуса Христа, на хресті. Наша потреба у викупленні не змінюється, як незмінне і Боже бажання примирити нас із Собою.

Біблія містить безліч точної й актуальної інформації. Найважливіше повідомлення Біблії – викуплення – універсально та вічно актуальне для людства. Боже Слово ніколи не застаріє і не зміниться. Змінюються культури та закони, покоління приходять і відходять, але воно таке ж доречне сьогодні, як і в часи написання. Не обов’язково, що вся Біблія стосується безпосередньо нас сьогодні, але вона містить істини, які ми можемо і маємо застосовувати у нашому сьогоденному житті.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи актуальна Біблія сьогодні?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries